25 september 2019 - 13:00 - Wereld
Een 25-jarige Marokkaan is begin deze week in Frankrijk veroordeeld voor het gebruiken van de identiteit van zijn eigen broer.
Ayoub werd op 27 juli in Volx door de politie gearresteerd. Hij reed toen met zijn auto onder de invloed van drugs. Zijn rijbewijs was toen bovendien ingetrokken.
De jongeman deed zich tijdens een politiecontrole voor als zijn broer Nassim, die als gevolg daarvan zijn rijbewijs verloor. De jongeman vertelde dat hij "gewoon aan de justitie wilde ontsnappen".
De rechter heeft Ayoub tot drie maanden gevangenisstraf veroordeeld. Zijn rijbewijs werd definitief geannuleerd en hij zal een boete van 100 euro moeten betalen.
Ayoub is reeds bekend bij de politie en de justitie. Hij werd in het verleden al 18 keer veroordeeld en is sinds zijn 13e verslaafd aan drugs.
Interpol voert internationale klopjacht op Marokkaanse moordverdachte
Justitie eist rechtszaak tegen Achraf Hakimi voor verkrachting
Turkse metaalexport naar Marokko stijgt spectaculair
Huizen groter dan 300m² belastingvalkuil voor Marokkaanse diaspora
Hicham, de ’superconciërge’ van 5-sterren Sofitel in Luxemburg
Marokko koploper voor Turkse export
Hicham, de ’superconciërge’ van 5-sterren Sofitel in Luxemburg
Algerije geeft na jaar lichaam jonge Marokkaanse terug
Trucs van dieven die je moet kennen als je via Spanje reist
Marokkaanse gepensioneerden mogen maximaal drie maanden naar Marokko
Yassine zoekt stage: van 800 afwijzingen naar viraal succes
Verhaal 100-jarige dakloze Marokkaanse die in Tilburg is fake
Yusra en haar kinderen op straat gezet (video)
Algerije voert algemene mobilisatie in: Marokko doelwit?