1 november 2019 - 21:40 - Marokko
De "fkih van Berkane" is tot 10 jaar gevangenisstraf veroordeeld voor het uitbuiten en seksueel misbruiken van vrouwen die hem bezochten om geholpen te worden.
Het hof van beroep in Oujda maakte het vonnis woensdag bekend. Twee medeplichtigen van de fkih werden tot twee jaar gevangenisstraf veroordeeld voor geweld en het niet aangeven van een misdaad.
Febrayer bericht dat de twee medeplichtigen in een seksueel getint filmpje met de fkih waren verschenen.
De hoofdverdachte woonde jarenlang in België alvorens definitief naar Marokko terug te keren. De veertiger werd vervolgd voor fraude, verkrachting, illegale seksuele relaties en bezit van pornografisch beeldmateriaal.
De man was een vaste klant van bars en clubs en een professionele oplichter. Hij hypnotiseerde de slachtoffers die hem bezochten voor een "roqya charaia" sessie en misbruikte en filmde hen.
Laatste rit in noodlottige kabelbaan: het verhaal van Hind en Aziz
Drie jaar cel voor Marokkaanse activiste Saida El Alami na koninklijke gratie
Mel B onthult reden achter tweede huwelijk in Marokko
Algerije aan VN: "Niet zonder Polisario"
Opmerkelijke uitspraak in Marokko: ontrouwe man hoeft cel niet in
Waarom Sofyan Amrabat Saoedische miljoenen weigerde
Drie jaar cel voor Marokkaanse activiste Saida El Alami na koninklijke gratie
Opmerkelijke uitspraak in Marokko: ontrouwe man hoeft cel niet in
Marokko rijdt toekomst in: 43.000 nieuwe vrachtwagens
Marokko pakt goudmarkt aan: goedkoper goud voor iedereen?
Ophef om haastige opknapbeurt voor komst Koning Mohammed VI
Spectaculaire redding in Al Hoceima: man vast op steile rotswand (video)
Zieke baby krijgt eindelijk hulp na grootschalig protest in Marokko
Marokkanen eisen opheldering: miljarden verspild aan overheidsauto’s