17 april 2025 , 18:00 - Saïd A. - Sport
Voetballer Anouar Aït El Hadj is vanaf nu Marokkaanse international. De middenvelder van de Belgische club Union Saint-Gilloise heeft ervoor gekozen om het shirt van Marokko te dragen, ten koste van België.
Wereldvoetbalbond FIFA heeft de wijziging van Aït El Hadj’s sportieve nationaliteit goedgekeurd. De speler heeft besloten om Marokko, het land van zijn herkomst, te vertegenwoordigen in plaats van België, waarvoor hij eerder in jeugdteams uitkwam.
Lees ook: Marokko pakt Anouar Ait El Hadj af van België
Deze officiële beslissing van de FIFA maakt een einde aan recente geruchten die door Algerijnse media werden verspreid, over het besluit van Anouar Aït El Hadj om een oproep voor de Marokkaanse selectie te weigeren. Dit blijkt dus onjuist te zijn nu de switch formeel is goedgekeurd.
Lees ook: Wie is Anouar Ait El Hadj, de nieuwe ster van Anderlecht
De kersverse Atlas Leeuw heeft dit seizoen al 5 doelpunten gemaakt en 4 assists gegeven in 33 wedstrijden voor Union Saint-Gilloise, waar zijn contract nog loopt tot de zomer van 2028. Zijn keuze is een mooie aanwinst voor Marokko.
Tanger duurder dan ooit, maar waarom?
Lege schappen in Nederlandse supermarkten door noodweer in Marokko
9 miljoen euro aan sociale uitkering verdwenen in Marokkaanse villa’s
Dappere Majda grijpt in tijdens hakbijlaanval, raakt zwaargewond en wordt uitgezet
Bushalte voor de deur, auto weg én boete: schok na vakantie in Marokko
Spoken uit het verleden: Marokkaanse vondst herschrijft geschiedenis Sahara
WK-2026: zelfs burgemeester New York zoekt ticket voor wedstrijd Marokko
Fenomenale cijfers voor Lamine Yamal, dé nieuwe Messi van Barça
PSG: Stop lynchpartij op Achraf Hakimi, de leeuw heeft rust nodig!
Spaanse steden ruziën om WK-finale, Marokko bouwt intussen door
Juridische aanval Marokko op Afrika Cup-titel mislukt
Voetbalbond Marokko wil streep door startdatum Afrika Cup
AFCON-finale 2026: Marokko klaagt CAF aan en gaat in beroep
Mega-ruil tussen En-Nesyri en Kanté mislukt, Fenerbahçe woedend