10 januari 2021 - 21:20 - Marokko
Het Marokkaanse leger (FAR) heeft in één maand tijd twee keer schoten gelost bij de verdedigingsmuur aan de grens met Mauritanië. Afgelopen dinsdag zijn er waarschuwingsschoten afgevuurd op een konvooi van Mauritaanse goudzoekers.
Het Mauritanian News Agency meldt dat elementen van de FAR "waarschuwingsschoten hebben afgevuurd op een groep goudzoekers, ten noordoosten van Bir Agrine". Er zijn geen slachtoffers gevallen bij de beschieting. Het Marokkaanse leger besloot de schoten te lossen omdat het konvooi te dicht bij de scheidingsmuur was gekomen.
Twee weken geleden heeft het Marokkaanse leger per vergissing een militair voertuig van de Mauritaanse strijdkrachten beschoten in het grensgebied. Het ging om een patrouille die tijdens een achtervolging van drugshandelaren te dicht in de buurt was gekomen van de verdedigingsmuur.
Het Mauritaanse leger heeft in een verklaring laten weten dat het schieten was gestopt op het moment dat zij zich identificeerden aan de Marokkaanse soldaten. De patrouille heeft geen schade opgelopen bij dit incident.
Grote familie uit Ouezzane eist actie tegen drankmerk
Achraf Hakimi en rapper Morad samen gespot in Tanger (video)
Boko Haram-leider uitgeschakeld na tip van Marokko
Marokko doet het goed: land telt 7500 miljonairs
Wie is de nieuwe vriendin van Lamine Yamal?
Marokkaanse vastgoedmagnaten verdacht van witwassen drugsgeld
Grote familie uit Ouezzane eist actie tegen drankmerk
Marokko doet het goed: land telt 7500 miljonairs
Marokkaanse vastgoedmagnaten verdacht van witwassen drugsgeld
Hollywood-bankroof in Marokko, daders lopen nog
Tanger te duur voor vakantie
Bejaarde Marokkaanse op brute wijze vermoord in Frankrijk
Spanje onvoorbereid op druk van Marokko
Nasser Zefzafi in Al Hoceima met doodzieke vader