30 juni 2018 - 14:15 - Wereld
De tien verdachten die afgelopen weekend in Frankrijk werden opgepakt omdat ze aanslagen planden tegen moslims, wilden halalvlees in winkels vergiftigen.
Volgens BFMTV wilde een deel van de verdachten halalvlees in winkels vergiftigen om zoveel mogelijk moslims om te brengen.
Alle verdachten behoren tot de extreemrechtse groepering FAO. De zender bericht dat er geen unanimiteit bestond over het vergiftigen van halalvlees. Slechts enkele leden wilden aan de islamofobe actie deelnemen.
De verdachten zijn tussen 32 en 69 jaar oud en werden afgelopen zaterdag in Corsica, Haute-Vienne, Cher, Parijs en Charente Maritime gearresteerd. Hun leider is een voormalige politieman van 69 jaar.
Het groepje was onder meer van plan om moslimgedetineerden, radicale imams en gehoofddoekte vrouwen aan te vallen.
Het verhaal van Marokkaanse Nada, die als 9-jarige door een sekte werd ontvoerd
Luxeleven Redouan wordt zijn ondergang in Belgiƫ
Marokko mikpunt van lastercampagne op TikTok?
Redouan Achergui krijgt 30 jaar cel voor moord op Yentl Heylen
Dieven in Marokko imiteren ’La Casa de papel’
Vrouw valt dood in casino Tanger, parket eist onderzoek
Het verhaal van Marokkaanse Nada, die als 9-jarige door een sekte werd ontvoerd
Luxeleven Redouan wordt zijn ondergang in Belgiƫ
Redouan Achergui krijgt 30 jaar cel voor moord op Yentl Heylen
Mysterieuze dood Marokkaanse in Istanbul
Casablanca staat stil voor komst Koning Mohammed VI, Moulay Hassan al aangekomen
Eurostat: Marokko in top drie, Algerije afwezig
Hoe de Mocro maffia de grootste bedreiging van Nederland werd
Marokkaanse aangerand in kliniek in India, arts opgepakt