28 september 2017 - 19:00 - Wereld
Estelle Cruijff en Badr Hari werden maandag samen gezien in een auto in Amsterdam. Volgens Nederlandse media babbelden de twee een klein halfuur.
Fotograaf Edwin Smulders die de twee samen spotte, vertelde over het voorval aan Shownieuws. Volgens hem hebben ze “daar zeker een minuut of twintig gestaan”. De twee namen afscheid met een knuffel en de Marokkaanse kickbokskampioen gaf zijn ex een kus in de nek.
Estelle Cruijff stelt dat het een “toevallige ontmoeting” was. Badr, die nog tot volgende maand in de gevangenis zit, heeft niet over het voorval gecommuniceerd. De kickbokser mag overdag de gevangenis verlaten om te gaan trainen. Volgens de media had hij maandag verlof gekregen voor goed gedrag.
Estelle en Badr vormden enkele maanden een relatie. Eind 2013 besloten ze definitief uit elkaar te gaan. Onlangs verklaarde de blondine dat haar tijd met Hari “leuk” maar ook “heel verdrietig” was geweest.
Racisme in België live op televisie onthuld
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Racisme in België live op televisie onthuld
Chaos met pelgrimsvluchten in Saoedi-Arabië: Marokko komt met oplossing
Gasleiding Nigeria-Marokko: VS wil meedoen!
Ryanair in Marokko: droom wordt nachtmerrie
Klaas opgelicht door grote liefde, 85.000 euro verdwenen in Marokko
Marokko redt Spanje van totale black-out na massale stroomuitval
Spaans dorp daagt Chefchaouen uit
Marokkanen betrapt met tienduizenden euro’s in auto bij grens