27 februari 2011 - 18:35 - Cultuur
Enigma, avontuurspel gebaseerd op hetzelfde concept als "Peking Express", Nederlandse televisieprogramma dat sinds 2004 wordt uitgezonden in meerdere landen, is de nieuwste programma van de televisiekanaal Medi1 TV.
De nieuwe avontuurspel, 100% Marokkaans, waarvan de eerste van twintig afleveringen op vrijdag 4 maart te bekijken is, biedt "sensatie, competitie, spanning en ontdekking van Marokko" aan de kijkers.
In Enigma zullen zes koppels deelnemen aan acht etappes door een bepaalde regio van Marokko met als doel de finale als eerste te bereiken en de schat van Enigma te vinden. Om dit te doen beschikken de deelnemers over een budget van 1000 dirham.
Marokkaanse televisie 2M zou snel moeten volgen met een soortgelijke programma. De zender zou hiervoor reeds de rechten van de Franse "Peking Express" hebben gekocht.
Snelle boten, slimme bendes en arme jongeren: zo werkt de drugshandel Marokko-Spanje
Puma pakt vervalsers in Marokko aan
Marokko betrapt Algerijnen met valse paspoorten
Onbekende ziekte doodt schapen en geiten in Marokko
Marokko in nieuwe Arabische "NAVO"-strijdmacht?
Koning Mohammed VI zorgt voor repatriëring kabelbaanslachtoffer Lissabon
Podium ingestort tijdens optreden Adil El Miloudi
Mawazine in de problemen: bedrijf eist honderdduizenden euro’s
Wie is Sheikha Mahra, de prinses die French Montana’s hart veroverde?
Moordzaak man Rym Fikri: weduwe komt niet opdagen
Soundos El Ahmadi neemt pauze: "Gezin eerst!"
Michael Kors geniet van "wonderbaarlijk" Marokko (foto’s)
Fat Joe waarschuwt French Montana na verloving met Dubai-prinses
Hoe actrice Golshifteh Farahani maatjes werd met Leonardo DiCaprio in Marokko