4 maart 2024 - 08:00 - Sport
Bondscoach Walid Regragui is op zoek naar nieuwe talenten voor de komende wedstrijden van het Marokkaans elftal. Eliesse Ben Seghir, jonge middenvelder van AS Monaco, zou op zijn lijstje staan.
Volgens het Marokkaanse medium Soccer212 zou Ben Seghir op de voorlopige lijst van Regragui staan. De 19-jarige speler, die in juni door de Marokkaanse voetbalbond (FRMF) werd benaderd, zou zijn interesse voor Marokko kenbaar hebben gemaakt.
Lees ook: Dit zijn de vier spelers die Walid Regragui wil overtuigen
Eliesse Ben Seghir, geboren in het Franse Saint-Tropez uit Marokkaanse ouders, is een talentvolle middenvelder die vorig seizoen doorbrak bij Monaco. Hij scoorde vier doelpunten in de Ligue 1 en speelde ook al voor de Franse jeugdelftallen onder 17 en 19 jaar.
Lees ook: Eliesse Ben Seghir, nieuw Marokkaans talent van AS Monaco
Als Ben Seghir wordt geselecteerd, kan hij zijn debuut maken voor de Atlas Leeuwen in de komende oefenwedstrijden tegen Angola (22 maart) en Mauritanië (26 maart).
Spelers RS Berkane in Algerije aangekomen
Marokkaanse kinderen gebruikt als "wegwerp-dealers" in België
Vier reizen naar Marokko: 8500 euro aan uitkeringen terugbetalen
Schandaal in Nederland: "Moslims constant bespied"
Onzekere toekomst voor Azzedine Ounahi
Marokko neemt historische beslissing voor kind geboren uit verkrachting
Spelers RS Berkane in Algerije aangekomen
Onzekere toekomst voor Azzedine Ounahi
Zware straf voor Ilias Akhomach na woede-uitbarsting
Achraf Hakimi en Brahim Diaz afwezig tegen Tunesië
Lamine Yamal ontsnapt aan ongeluk
Yassine Bounou out voor Marokko
Brahim Diaz en Lamine Yamal doelwit racisme door Ramadan
Bilal El Khannouss riskeert 50% van zijn salaris te verliezen