4 maart 2024 - 08:00 - Sport
Bondscoach Walid Regragui is op zoek naar nieuwe talenten voor de komende wedstrijden van het Marokkaans elftal. Eliesse Ben Seghir, jonge middenvelder van AS Monaco, zou op zijn lijstje staan.
Volgens het Marokkaanse medium Soccer212 zou Ben Seghir op de voorlopige lijst van Regragui staan. De 19-jarige speler, die in juni door de Marokkaanse voetbalbond (FRMF) werd benaderd, zou zijn interesse voor Marokko kenbaar hebben gemaakt.
Lees ook: Dit zijn de vier spelers die Walid Regragui wil overtuigen
Eliesse Ben Seghir, geboren in het Franse Saint-Tropez uit Marokkaanse ouders, is een talentvolle middenvelder die vorig seizoen doorbrak bij Monaco. Hij scoorde vier doelpunten in de Ligue 1 en speelde ook al voor de Franse jeugdelftallen onder 17 en 19 jaar.
Lees ook: Eliesse Ben Seghir, nieuw Marokkaans talent van AS Monaco
Als Ben Seghir wordt geselecteerd, kan hij zijn debuut maken voor de Atlas Leeuwen in de komende oefenwedstrijden tegen Angola (22 maart) en Mauritanië (26 maart).
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Lamine Yamal baalt: geen auto van FC Barcelona
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Forbes plaatst Marokkaanse banken tussen grootste ter wereld
Marokkaanse douaneregels voor auto-overdracht diaspora
Marokkaans Ayoub bakt beste pizza ter wereld
Lamine Yamal baalt: geen auto van FC Barcelona
Ihattaren kiest definitief voor Marokko boven Nederland
Hakim Ziyech met moeder, Nayef Aguerd en Kurt Zouma in Marrakech
FC Barcelona komt naar Marokko!
Hachim Mastour: "Ik was een crash-test"
Atlas Leeuwen: 12 overwinningen die alles veranderen
Na Brighton wil andere grote club Azzedine Ounahi
Tarik Khbabez heeft droom voor Marokko