15 juni 2024 - 12:50 - Sport
Eliesse Ben Seghir is met zijn uitzonderlijke technische vaardigheden een ware revelatie voor de aanval van het Marokkaans elftal. De 19-jarige speler, die voor Marokko koos in plaats van Frankrijk, blijkt de perfecte aanvulling te zijn waar bondscoach Walid Regragui al lang naar op zoek was.
Ben Seghir, door sommigen al de "langverwachte Messi" van het Marokkaanse voetbal genoemd, heeft zich in korte tijd weten te integreren en toont zich bovendien erg belangrijk. Bij zijn debuut voor de Atlas Leeuwen in maart scoorde hij meteen zijn eerste interlandgoal tegen Zambia (2-1).
Lees ook: Eliesse Ben Seghir recruiter voor Marokko?
In de basis tegen Congo (6-0) leverde hij een assist, waarna ploeggenoot Azzedine Ounahi de score kon openen. De jonge aanvaller lost het gebrek aan creativiteit in de aanval op, een van de redenen voor de matige prestaties van de Marokkaanse ploeg - met name de vroege uitschakeling op de Afrika Cup 2023 in Ivoorkust - sinds hun historische WK-prestatie in Qatar 2022.
Lees ook: Eliesse Ben Seghir ontneemt Frankrijk alle hoop
Walid Regragui heeft in Eliesse Ben Seghir de ideale vervanger gevonden voor Sofiane Boufal, die niet in topvorm is. Sinds de komst van de jonge speler is de aanval van de Atlas Leeuwen dynamischer en actiever geworden. De bondscoach hoeft zich geen zorgen meer te maken over de creativiteit op links. Hij heeft van de 19-jarige speler een onmisbare pion gemaakt, waardoor de tegenstanders van Marokko extra alert moeten zijn.
Wonderkind Lamine Yamal breekt nieuw record
Marokkaanse diaspora : hoe 90% korting bij de douane krijgen?
Tanger geschokt: vader valt lerares aan op school
Marokkaanse familie El Ballouti terroriseert België
Ongerustheid in Tanger door grote actie bij Bank Al-Maghrib
Turbo voor de rechter voor moord op echtgenoot Rym Fikri
Wonderkind Lamine Yamal breekt nieuw record
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Remco Evenepoel woest: "Oumi komt uit welgestelde Marokkaanse familie!"
Afrika Cup finale Marokko-Tanzania vandaag: om hoe laat en op welke zenders?
Jonge speler centraal in strijd tussen Marokko en Spanje
Atlas Leeuwinnen: Marokko verzekert zich van dubbele droomkwalificatie