26 juli 2020 - 18:00 - Economie
Marokko en Duitsland hebben woensdag een leningsovereenkomst gesloten van 701,3 miljoen euro. De lening is onderdeel van de financiële en technische samenwerking tussen de twee landen.
Minister Mohamed Benchaaboun van Economie en Financiën stelt dat deze overeenkomst een nieuw bewijs is van de uitstekende betrekkingen van Marokko en Duitsland.
De lening is bestemd voor de ontwikkeling van hernieuwbare energiebronnen, energie-efficiëntie, duurzame economische ontwikkeling en het beheer van watervoorraden.
Duitsland wil met deze financiële steun Marokko ook helpen het bedrijfs- en investeringsklimaat te verbeteren en de geavanceerde regionalisering te versterken, met als doel het potentieel van de private sector verder te ontwikkelen.
Wonderkind Lamine Yamal breekt nieuw record
Marokkaanse diaspora : hoe 90% korting bij de douane krijgen?
Tanger geschokt: vader valt lerares aan op school
Marokkaanse familie El Ballouti terroriseert België
Ongerustheid in Tanger door grote actie bij Bank Al-Maghrib
Turbo voor de rechter voor moord op echtgenoot Rym Fikri
Oneerlijke Concurrentie? Europa klaagt over Marokkaanse avocado-import
Marokko pompt honderden miljarden in transformatie
Doorbraak in Marokkaans gasproject in Tendrara
Grote Zwitserse groep vestigt zich in Marokko
Marokko zoekt LNG-terminal voor Nador West Med
Export watermeloenen naar EU, Marokko verliest
Woede in Casablanca om peperdure waterrekening
Sluiting B.Laban-winkels in Egypte door schadelijke bacterie: volgt Marokko?