Marokkaanse pleegt zelfmoord en laat drie kinderen achter
Een 43-jarige Marokkaanse vrouw heeft in de nacht van zondag op maandag zelfmoord gepleegd op het dakterras van haar huis in Fkih Bensalah.
5 juli 2020 - 20:40 - Marokko
Een jonge Marokkaanse vrouw die enkele dagen geleden vanuit Dubai naar Marokko was gerepatrieerd, heeft in een hotel in Agadir waar ze in quarantaine was geplaatst een zelfmoordpoging gedaan.
Assabah bericht dat de jonge vrouw zelfmoord wilde plegen na een ruzie met haar vriendje. Ze had hem net verteld dat ze zwanger was en zou hem hebben voorgesteld om te trouwen.
Het vriendje van de jonge vrouw weigerde, waarop ze hem vertelde dat ze zelfmoord ging plegen. Haar poging mislukte echter.
De vrouw, interniste van beroep, werd op tijd gevonden. Ze werd naar een psychiatrische instelling gebracht.
Worstel jij met zelfmoordgedachten of maak jij je zorgen om iemand anders? Bel 0900-0113 of chat anoniem via www.113.nl
Lees meer
Een 43-jarige Marokkaanse vrouw heeft in de nacht van zondag op maandag zelfmoord gepleegd op het dakterras van haar huis in Fkih Bensalah.
Een overspelige vrouw uit Agadir heeft in een poging om een zwangerschap te rechtvaardigen, aangifte gedaan tegen haar minnaar.
Een moeder is afgelopen vrijdag in een dorp in de regio van Taza gearresteerd voor de moord op haar twee jonge kinderen.
Een zwangere Marokkaanse vrouw heeft in Murcia, in het zuiden van Spanje, een zelfmoordpoging gedaan vanwege problemen in haar huwelijk.
Een persoon die positief was getest op het coronavirus, heeft zondag een zelfmoordpoging gedaan in het ziekenhuis van Tanger.