Zoeken

Smokkelaars verstoppen drugs in tajine voor Amerika

7 december 2017 - 18:10 - Marokko

Geschreven door Laila A.

In El Jadida heeft de politie twee verdachten gearresteerd voor drugssmokkel. De 30-jarige hoofdverdachte werd in een postkantoor gearresteerd met een tajine waarin hij drugs had verborgen.

De man had 1,5 kilo hasj in de tajine verstopt en wilde het naar de Verenigde Staten sturen. Tijdens zijn verhoor vertelde hij aan de politie dat hij eerder al een tajine met één kilo hasj die hij in Tetouan had gekocht, naar Amerika had gestuurd.

Al Massae bericht dat hij daarbij hulp kreeg van een 55-jarige vriend die eveneens werd aangehouden. De vriend stelt echter niets van de smokkel te weten, de hoofdverdachte niet eens te kennen en zelfs nooit Tetouan te hebben bezocht.

Volgens het blad hield de politie de hoofdverdachte afkomstig uit Beni Yakhlef al een tijdje in het oog. De verantwoordelijken van Barid Al Maghrib waren op de hoogte en waarschuwden de politie zodra de man de postkantoor kwam binnenlopen.

Lees meer

Politie Casablanca onderschept 40 kilo drugs na achtervolging

De politie in Casablanca heeft vrijdag twee drugssmokkelaars gearresteerd na een korte achtervolging.

Marokkanen met honderden kilo’s hasj gepakt op Canarische Eilanden (foto’s)

De Guardia civil heeft eind vorige week zes Marokkanen op het eilande Garciosa gearresteerd met 300 kilo hasj.

Bab Sebta: 20 kilo hasj onderschept

De douane en de politie hebben donderdagavond bij de grensovergang Bab Sebta 20 kilo hasj onderschept.

Bab Sebta: 31 kilo drugs in beslag genomen

In samenwerking met de politie heeft de Marokkaanse douane begin deze week bij de grensovergang van Bab Sebta ruim 30 kilo drugs onderschept.

Vrachtwagen met 40 kilo drugs onderschept in Tanger Med

In de have Tanger Med zijn vrijdagavond twee mannen door de politie gearresteerd voor drugssmokkel.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team