18 mei 2014 - 21:01 - Marokko
Karima El Mahroug aka Ruby schijnt haar verleden te willen vergeten en is volgens de media een echte zakenvrouw geworden. De jonge Marokkaanse werd bekend nadat ze als minderjarige een seksuele relatie onderhield met de voormalige Italiaanse Premier Silvio Berlusconi.
Terwijl Berlusconi nog steeds worstelt met de gevolgen van deze relatie, geniet Ruby het hele jaar door van het zonnige strand Playa del Carmen in Mexico.
The Star Phoenix schrijft dat de huidige levensstijl van de voormalige nachtclubdanseres de grootste filmsterren en popdiva’s jaloers maakt. De jonge vrouw bouwt momenteel een luxe resort in Mexico, dat de naam van haar dochter Sofia Aida zal dragen.
Karima El Mahroug investeert ook in onroerend goed in het Midden-Oosten, waar ze kort geleden 2 miljoen euro op een bankrekening in de Verenigde Arabische Emiraten heeft gestort. Met het geld wil ze drie appartementen in Dubai kopen.
In Italië wordt verrast gereageerd om de aankopen van Karima El Mahroug. De 21-jarige Marokkaanse uit Fkih Ben Saleh probeert een voorbeeldige moeder en een succesvolle zakenvrouw te worden. De bunga bunga feestjes van Berlusconi wil ze definitief vergeten.
Marokkaanse en Nederlandse vrouwen sterven door explosie in Spaanse bar
Tetouan sluit vieze fastfoodzaken
Weer vrouw aangerand op straat in Tanger: publieke woede groeit
Vijgcactus in Marokko is onbetaalbare luxe geworden
Marokko waarschuwt: opgelet met wat je eet!
Turkse fiscus zoekt Hakim Ziyech
Tetouan sluit vieze fastfoodzaken
Weer vrouw aangerand op straat in Tanger: publieke woede groeit
Vijgcactus in Marokko is onbetaalbare luxe geworden
Zwemverbod in Marokkaanse rivieren na dodelijke ongevallen
Spaanse hotelreus breidt fors uit in Marokko
Vakantiedroom in Noord-Marokko spat uiteen
Graafmachines slopen illegale kramen in Al Hoceima
Gendarmerie Nador voorkomt verkoop bedorven vlees