Zoeken

Jaouad Akaddar overlijdt na voetbalwedstrijd

21 oktober 2012 - 20:34 - Sport

Geschreven door Laila A.

Jaouad Akaddar, 28-jarige spits van Hassania Agadir, is zaterdagavond overleden aan een hartaanval na een voetbalwedstrijd tegen KAC Kenitra.

Volgens zijn club, was Jawad Akaddar het slachtoffer van een adem- en hartstilstand terwijl hij in Agadir met zijn auto reed. Zijn teamgenoot Azeddine Hissa, die zich met hem in de auto bevond, wist het voertuig te stoppen terwijl Jawad onbewust achter het stuur zat.

De voetballer had Hassania Union Sport Agadir in augustus aangesloten. Het grootste deel van zijn voetbalcarrière speelde hij in Marokko en Saoedi-Arabië. Ook speelde hij zes maanden in Libië.

Jaouad Akaddar is zondag begraven in Khouribga, zijn geboortestad, aldus de Gadiri club in een verklaring.

Lees meer

Jaouad Zairi op proef bij Real Valladolid

De Marokkaanse international Jaouad Zairi traint sinds maandag mee met de Spaanse club Real Valladolid.

Olympique Marseille speelt wedstrijd tegen KAC Marrakech

Olympique Marseille is tot woensdag op trainingskamp in Marrakech. De Franse club speelt er woensdag een oefenduel tegen KAC Marrakech.

Marouane Fellaini binnenkort op het podium in België

Marouane Fellaini, Belgisch-Marokkaanse middenvelder van Everton, neemt op 13 en 14 november in Charleroi deel aan de opnames van de humoristische show "Rire sur la ville - Gala...

Youssef El Arabi naar Granada

De Marokkaanse international Youssef El Arabi, heeft een vierjarig contract getekend met Granada CF. Zijn komst kost vijf miljoen euro aan de Spaanse club.

Raja Casablanca speelt oefenduel met Fiorentina

Raja Casablanca speelt in januari een oefenduel tegen Fiorentina. De Italiaanse eerste divisie club bevindt zich dan in Marokko voor een voetbalstage volgens Italiaanse media.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team