9 juni 2024 - 14:00 - Marokko
Een zwaar auto-ongeluk in Rabat op zaterdag heeft twee doden en vier gewonden geëist. Onder de doden is de zoon van de gouverneur van Ouarzazate.
Het ongeval gebeurde in de vroege ochtend in de wijk Hassan, niet ver van het ministerie van Buitenlandse Zaken. Een Bentley met daarin de twee zonen van de gouverneur botste frontaal op een Audi met vier inzittenden.
Lees ook: Dronken politieke leider veroorzaakt zwaar ongeval in Tetouan
De zoon van de gouverneur en de bestuurder van de Audi overleden ter plekke. Hun lichamen zijn naar het mortuarium overgebracht. De tweede zoon van de gouverneur en de drie andere inzittenden van de Audi, onder wie een meisje, raakten ernstig gewond en werden overgebracht naar het Avicenne-ziekenhuis.
Lees ook: Gezin komt om bij ongeval met motorbakfiets in Nador
Beide auto’s zijn zwaar beschadigd. De oorzaak van het ongeval is nog niet bekend, maar vermoedelijk reed de Audi met hoge snelheid in de verkeerde richting.
Brusselse agent veroordeeld voor lekken in moordzaak Soufiane Benali
Belasting betalen in Marokko verandert
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Emirati kroonprins richt holding op in Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Ihattaren kiest definitief voor Marokko boven Nederland
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Nieuwe metaalvondsten in Marokko: koper, goud en zilver
Tanger verscherpt bouwcontrole na mislukt project
Drones, helikopters, raketten… Marokko bereidt zich voor
Oorlog Iran-Israël: Royal Air Maroc kalmeert reizigers
Marokko staat voor nieuwe extreme hittegolf
Hoe probleemprojecten in Marokko door criminelen worden gebruikt