20 april 2012 - 17:25 - Sport
Hamza Bakkali, 21-jarige fan van Wydad Casablanca, gewond tijdens geweldadige incidenten na de wedstrijd Wydad-FAR (2-0) zaterdag in het Mohammed V sportcomplex van Casablanca, is overleden.
De jonge supporter werd aan het hoofd geraakt door een steen. Hij overleed iets later op de trein op de terugweg naar Meknes.
Tijdens de wedstrijd werden ook 62 politieagenten en meer dan 100 supporters gewond. De politie arresteerde bijna 400 mensen, maar slechts 46 van hen, waaronder 13 minderjarigen, zijn maandag voor de rechtbank in Casablanca verschenen.
De Mohammed V complex werd tijdens de incidenten volledig vernield, honderden zetels werden door de hooligans afgebroken. De schade wordt geschat door de directie van het sportcomplex op één miljoen dirham.
Vrijdag heeft de Marokkaanse voetbalbond besloten dat Wydad zijn vier volgende competitiewedstrijden zonder publiek zal spelen. De club had zelf al aan de voetbalbond gevraagd om de volgende thuiswedstrijden zonder supporters te mogen spelen.
Meerdere regio’s centraal in corruptieschandaal in Marokko
Azzedine Ounahi weigert topclub
Spanje haalt vlaggen weg bij Marokko: discreet signaal aan Rabat?
Achraf Hakimi: "We gaan hem beroven"
Deze souvenirs moet je zeker niet meenemen uit Marokko
Hermès-miljardair die fortuin aan Marokkaanse tuinman wilde laten, aangeklaagd
Azzedine Ounahi weigert topclub
Achraf Hakimi: "We gaan hem beroven"
Marokkaanse voetbalbond belooft spelers dikke premies
Wedstrijd Marokko-Angola: om hoe laat en op welke zenders?
Marokkanen nemen Achraf Hakimi in bescherming
Justitie eist rechtszaak tegen Achraf Hakimi voor verkrachting
Ruzie Youssef En-Nesyri en teamgenoot live (video)
Fenerbahçe weigert agressief bod op Youssef En-Nesyri