Casablanca pakt 700 minderjarige hooligans op
In Casablanca heeft de politie op zondag 682 minderjarige hooligans gearresteerd. De jongeren moesten een voetbalwedstrijd tussen Raja Casablanca en FAR Rabat bijwonen.
- Sport
De politie heeft zondag 705 minderjarige jongens opgepakt tijdens de wedstrijd tussen Raja en Wydad Casablanca. De Botola Pro wedstrijd eindigde in een 1-1 gelijkspel.
De jongeren werden opgepakt in de wijken Anfa, Al Fida Mers Sultan, Hay Hassani, Sidi Bernoussi, Ain Chock en Ben Msik. Het stadscentrum konden de jonge hooligans niet bereiken.
Er werd voor de rest geen melding gedaan van incidenten tussen supporters van de twee teams. De honderden tieners werd na de wedstrijd vrijgelaten.
Een man werd tijdens het duel gearresteerd in het bezit van drugs en vuurwerk en twee anderen voor bagjacking.
Eind juli was een fan van Raja Casablanca omgekomen bij voetbalgeweld in het Mohammed VI sportcomplex in Casablanca. Zes supporters raakten toen ook ernstig gewond.
Lees meer
In Casablanca heeft de politie op zondag 682 minderjarige hooligans gearresteerd. De jongeren moesten een voetbalwedstrijd tussen Raja Casablanca en FAR Rabat bijwonen.
Chabab Rif Al Hoceima heeft zaterdag in Al Hoceima Wydad Casablanca met 2-0 verslagen. De wedstrijd telde voor de 12e ronde van het Marokkaans kampioenschap Botola Pro.
Difaa Hassani El Jadida heeft maandagavond de Troon Cup 2012-2013 in de wacht geslepen. Raja Casablanca werd in het sportcomplex Prins Moulay Abdellah in Rabat, met 5-4 verslagen.
Supporters van de Marokkaanse voetbalclub Raja Casablanca zijn de vierde beste publiek in de wereld, volgens een ranking van het Franse tijdschrift So Foot.
De Marokkaanse publieke omroep SNRT heeft enorme winsten geboekt met de live uitzending van de wedstrijden van Raja Casablanca in het WK voor clubteams 2013.