Zoeken

Dodelijk ongeval met HSL in Marokko

30 juni 2020 - 16:00 - Marokko

Geschreven door Nawel Serdouni

Een man is overleden na door een HSL te zijn gegrepen tussen Tanger en Aqouass Briech. Het slachtoffer zou met opzet het spoor zijn opgelopen.

Volgens een verklaring van spoorwegmaatschappij ONCF leidde het ongeval tot een tijdelijke stopzetting van het HSL-verkeer.

Het lichaam van het slachtoffer werd door de brandweer van het spoor gehaald en naar een mortuarium gebracht voor autopsie.

Het ONCF betreurt het incident en biedt haar excuses aan aan de passagiers voor het ongemak.

Worstel jij met zelfmoordgedachten of maak jij je zorgen om iemand anders? Bel 0900-0113 of chat anoniem via www.113.nl

Lees meer

Tankwagen stort van brug in Mohammedia

Op de nationale weg N1 tussen Mohammedia en Ain Harrouda is dinsdag een tankwagen van een brug gereden. De bestuurder raakte dodelijk gewond.

Tragische einde voor Marokkaan in Italië

Een Marokkaanse man is op tragische wijze in het Italiaanse Voghera om het leven gekomen na door een trein te zijn gegrepen.

Marokko: dode bij ongeval met trein in Nador

Een man is woensdag in Selouane bij Nador overleden na door een goederentrein te zijn geschept.

Dodelijk ongeval in Beni Mellal

Bij een zwaar verkeersongeval op de nationale weg van Beni Mellal naar de industriële zone van de stad, zijn zaterdagavond twee mensen op het leven gekomen.

Marokko: trein botst tegen van snelweg geraakte vrachtwagen (video)

In de regio van Bouskoura werd zondag een ongeval tussen een trein en een vrachtwagen geregistreerd.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team