Zoeken

Dodelijk ongeval met HSL in Marokko

- Marokko

Geschreven door Nawel Serdouni

Een man is overleden na door een HSL te zijn gegrepen tussen Tanger en Aqouass Briech. Het slachtoffer zou met opzet het spoor zijn opgelopen.

Volgens een verklaring van spoorwegmaatschappij ONCF leidde het ongeval tot een tijdelijke stopzetting van het HSL-verkeer.

Het lichaam van het slachtoffer werd door de brandweer van het spoor gehaald en naar een mortuarium gebracht voor autopsie.

Het ONCF betreurt het incident en biedt haar excuses aan aan de passagiers voor het ongemak.

Worstel jij met zelfmoordgedachten of maak jij je zorgen om iemand anders? Bel 0900-0113 of chat anoniem via www.113.nl

Lees meer

Marokko: passagierstrein ontspoord in Bouskoura (video)

Een passagierstrein tussen Marrakech en Casablanca is dinsdagvoormiddag ter hoogte van Bouskoura ontspoord.

Marokko: trein botst tegen van snelweg geraakte vrachtwagen (video)

In de regio van Bouskoura werd zondag een ongeval tussen een trein en een vrachtwagen geregistreerd.

Marokko: 10 doden bij zwaar ongeval, kinderen en baby onder slachtoffers

Tien mensen, waaronder drie kinderen en een baby, zijn bij een zwaar verkeersongeval in het zuiden van Marokko omgekomen.

Man in Marrakech sterft tijdens repareren reclamebord

Een man van rond de dertig is vorige week woensdag overleden toen hij een reclamebord in de wijk Al Massira in Marrakech repareerde.

Tankwagen stort van brug in Mohammedia

Op de nationale weg N1 tussen Mohammedia en Ain Harrouda is dinsdag een tankwagen van een brug gereden. De bestuurder raakte dodelijk gewond.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team