26 maart 2024 - 17:00 - Marokko
Het proces tegen de chauffeur die betrokken was bij de dodelijke crash in Azilal, die tien mensenlevens kostte, is uitgesteld tot 4 april. De rechtbank van eerste aanleg in Azilal heeft maandag gehoor gegeven aan het verzoek van de verdediging.
De crash vond plaats op een weg tussen Ait Bou Oulli en Aït Bouguemez in de provincie Azilal. Volgens onderzoek van de gendarmerie, onder toezicht van het parket, zou de chauffeur een "onopzettelijke fout" hebben gemaakt. Hij zou zijn uitgestapt om toeristen met pech te helpen zonder de nodige voorzorgsmaatregelen te nemen.
Lees ook: Gruwelijk ongeluk eist 11 doden in Marokko
De advocaat van de chauffeur verklaarde aan Alyaoum24 dat het uitstel van het proces de civiele partijen de tijd geeft om hun eisen te formuleren en de verdediging voor te bereiden.
Lees ook: Marokkaans gezin uit Europa slachtoffer zwaar ongeval in Azilal
Op 17 maart vond er een vreselijk ongeluk plaats op de regionale weg nr. 302, nabij Azilal, met 10 doden en een twaalftal gewonden, waarvan sommigen ernstig. De conclusies van het onderzoek door de gendarmerie zijn nog niet openbaar gemaakt.
Zeldzame superbolides van Marokkanen diaspora overspoelen Tanger
Interpol voert internationale klopjacht op Marokkaanse moordverdachte
Justitie eist rechtszaak tegen Achraf Hakimi voor verkrachting
Turkse metaalexport naar Marokko stijgt spectaculair
Huizen groter dan 300m² belastingvalkuil voor Marokkaanse diaspora
Hicham, de ’superconciërge’ van 5-sterren Sofitel in Luxemburg
Zeldzame superbolides van Marokkanen diaspora overspoelen Tanger
Interpol voert internationale klopjacht op Marokkaanse moordverdachte
Marokko in wereldtop, vierde luchtmacht in Afrika
Dader dodelijk verkeersongeluk Berkane na dagen opgepakt
Grootste dam van Marokko in Rif: 100% risico op aardbeving
Nasser Zefzafi aan Riffijnen Europa: "Help mijn moeder!"
Marokko ontslaat onverwachts leraren in België
Wordt Marokko ook jouw volgende vakantiebestemming?