Zoeken

Dode bij brand in jeugdgevangenis Salé

- Marokko

Geschreven door Laila A.

Bij een grote brand in een jeugdgevangenis in het Marokkaanse Salé is zondagavond een jonge gevangene omgekomen en raakten 26 mensen gewond. Volgens de politie is het vuur aangestoken.

Abdelkader Khalil bezweek maandagochtend aan zijn verwondingen in het universitair ziekenhuis van Rabat. Vijf gewonden worden nog in hetzelfde ziekenhuis verzorgd.

Volgens de gevangenisadministratie werd de brand aangestoken door een groepje minderjarige gevangenen van de jeugdgevangenis.

De meeste gevangenen werden naar andere penitentiaire inrichtingen overgebracht. Een onderzoek is aan de gang.

Lees meer

Dode en gewonden bij brand in winkel in Casablanca

Bij een brand in een winkel met huishoudapparaten in de wijk Gironde in Casablanca, is donderdagochtend een vrouw omgekomen.

Zeven vrachtwagens vernield door grote brand in Marokko (video)

In het Marokkaanse Oued Zem heeft een grote brand in de nacht van zondag op maandag voor vele schade gezorgd. Volgens Medi 1 TV werden een tiental voertuigen vernield.

Brand verwoest groothandelsmarkt Salé

De groothandelsmarkt in de wijk Hay Chmaou in Salé is zaterdag verwoest door een grote brand. Daarbij vielen gelukkig geen slachtoffers.

Dode en gewonden bij ongeval in Taounate

In het Marokkaanse Taounate is één persoon om het leven gekomen bij een ongeval op een landweg. Ook raakten achttien aanhangers van de Istiqlal gewond.

Bosbranden vernielen 100 hectare bos in regio Tetouan

Twee bosbranden hebben ruim 100 hectare bos verwoest in M’diq-Fnideq, in de regio van het noord-Marokkaanse Tetouan.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team