Vier gewonden bij woningbrand in Rabat (video)
Vier mensen hebben vrijdagavond ernstige verwondingen opgelopen na een woningbrand in de medina van Rabat.
- Marokko
Bij een brand in een woning in de wijk Sidi Moussa in Salé zijn zondagochtend een dode en vier gewonden gevallen.
Volgens de plaatselijke autoriteiten brak rond 3 uur ’s nacht brand uit in de woning van een gezin met drie kinderen.
De vader kwam bij de brand om. Zijn drie kinderen van 2, 5 en 6 jaar en zijn vrouw raakten ernstig gewond. Alle vier werden naar het ziekenhuis afgevoerd.
Een onderzoek is aan de gang naar de oorzaak van de brand.
Lees meer
Vier mensen hebben vrijdagavond ernstige verwondingen opgelopen na een woningbrand in de medina van Rabat.
In een kliniek in het noord-Marokkaanse Tetouan is donderdagochtend brand uitgebroken.
Bij een brand in een winkel met huishoudapparaten in de wijk Gironde in Casablanca, is donderdagochtend een vrouw omgekomen.
In de nacht van vrijdag op zaterdag heeft een grote brand gewoed in een markt in het centrum van Inezgane bij Agadir.
In een trein tussen Marrakech en Tanger brak vrijdagnacht een brand uit. Dat bericht spoorwegmaatschappij ONCF op Facebook.