15 september 2019 - 12:50 - Marokko
Laayoune heeft nu ook een eigen politieschool. De opening van de school is onderdeel van het uitbreidingsbeleid van de nationale veiligheidsdienst DGSN.
Op de school in het zuid-Marokkaanse Laayoune zullen jonge rekruten die van een carrière bij de politie dromen, een strenge theoretische en praktische opleiding krijgen.
Volgens een verklaring van de DGSN is de nieuwe politieschool uitgerust met moderne apparatuur om een betere opleiding aan de jongeren te garanderen. Het heeft ook een onderwijseenheid die theoretische en praktische training biedt in de openbare veiligheid, inlichtingendienst en gerechtelijke politie.
Aoudal Boughaba, commissaris en directeur van de bieuwe school, stelt dat deze werd geopend om het personeel van de DGSN en de agenten van de toekomst op te leiden, zodat ze hun taken in de beste omstandigheden kunnen uitvoeren.
Vanaf dinsdag 17 september zullen 400 mannen en vrouwen uit heel Marokko hun opleiding op de politieschool in Laayoune beginnen.
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Lamine Yamal baalt: geen auto van FC Barcelona
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Forbes plaatst Marokkaanse banken tussen grootste ter wereld
Marokkaanse douaneregels voor auto-overdracht diaspora
Marokkaans Ayoub bakt beste pizza ter wereld
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Nieuwe metaalvondsten in Marokko: koper, goud en zilver
Tanger verscherpt bouwcontrole na mislukt project
Drones, helikopters, raketten… Marokko bereidt zich voor
Oorlog Iran-Israël: Royal Air Maroc kalmeert reizigers