15 september 2019 - 12:50 - Marokko
Laayoune heeft nu ook een eigen politieschool. De opening van de school is onderdeel van het uitbreidingsbeleid van de nationale veiligheidsdienst DGSN.
Op de school in het zuid-Marokkaanse Laayoune zullen jonge rekruten die van een carrière bij de politie dromen, een strenge theoretische en praktische opleiding krijgen.
Volgens een verklaring van de DGSN is de nieuwe politieschool uitgerust met moderne apparatuur om een betere opleiding aan de jongeren te garanderen. Het heeft ook een onderwijseenheid die theoretische en praktische training biedt in de openbare veiligheid, inlichtingendienst en gerechtelijke politie.
Aoudal Boughaba, commissaris en directeur van de bieuwe school, stelt dat deze werd geopend om het personeel van de DGSN en de agenten van de toekomst op te leiden, zodat ze hun taken in de beste omstandigheden kunnen uitvoeren.
Vanaf dinsdag 17 september zullen 400 mannen en vrouwen uit heel Marokko hun opleiding op de politieschool in Laayoune beginnen.
Jalal O. tóch vervolgd voor drie doden explosie Rotterdam
Taxi duurder in Tanger: minimumtarief omhoog
Arts in Marokko vermoord, lichaam in tuin gevonden
Crash bij Nador: drie voertuigen total loss, meerdere gewonden
De comeback van Hakim Ziyech: Europese topclubs willen hem
Advocate ontvangt uitkering in België, maar werkt en woont in Marokko
Taxi duurder in Tanger: minimumtarief omhoog
Arts in Marokko vermoord, lichaam in tuin gevonden
Crash bij Nador: drie voertuigen total loss, meerdere gewonden
Stranden Al Hoceima gekaapt door invloedrijke partijen
Noord-Marokko pompt miljard in wegen
Strandvakanties verpest door afpersers in Marokko
Marokko nieuw pensioenparadijs voor Belgen
Historisch erfgoed Tanger verdwijnt door nieuwbouw