Marokko verwacht vanaf morgen zware regenval
Goed nieuws voor landbouwers. Zware regenval, soms vergezeld van harde windstoten, wordt vanaf morgen in de meeste Marokkaanse regio’s verwacht.
- Marokko
Na de regen verwacht Marokko een sterke daling van de temperaturen vanaf vandaag en tot eind volgende week.
In een waarschuwingsbericht meldt de nationale weerdienst DMN dat in Jerada, Figuig, Tarourirt, Boulmane, Midelt, Ifrane, Khenifra, Beni-Mellal, Azilal, Tinghir, Al Hoceima, Chefchaouen, Sefrou en Taza temperaturen van -5°C tot 0°C ’s ochtends en 7°C tot 12°C in de namiddag worden verwacht.
In Oujda, Fez, Meknes, El Hajeb, Guercif, Moulay Yacoub, Khemisset, Khouribga, Errachidia, Ouarzazate, Taroudant, Kelaat Sraghna en Taounate wordt tussen 0°C en 4°C ’s ochtends en 10°C en 15°C in de namiddag aangekondigd.
Vanaf woensdag zullen de temperaturen opnieuw lichtjes stijgen met temperaturen gaande van -7°C tot -2°C in de ochtend en tussen 7°C en 11°C in de namiddag in Figuig, Jerada, Taourirt, Boulmane, Midelt, Ifrane, Beni-Mellal, Azilal en Tinghir. In Oujda, Al Hoceima, Chefchaouen, Guercif, Taza, El Hajeb, Errachidia, Ouarzazate, Khemisset, Fez en Meknes kondigt de weerdienst tussen -1°C en 3°C in de ochtend en tussen 11°C en 16°C in de namiddag.
Lees meer
Goed nieuws voor landbouwers. Zware regenval, soms vergezeld van harde windstoten, wordt vanaf morgen in de meeste Marokkaanse regio’s verwacht.
Harde windstoten en regen worden vandaag in een groot deel van Marokko verwacht. Dat meldt de nationale weerdienst DMN in een waarschuwingsbericht.
De winter is terug in Marokko. Vanaf maandag gaat het hard sneeuwen in een groot deel van het land. Dat bericht de nationale weerdienst DMN.
Marokko wordt vanaf deze vrijdag geteisterd door een hittegolf met temperaturen die kunnen oplopen tot bijna 50°C.
Marokko wordt minstens tot donderdag geteisterd door sneeuw een harde wind. De bericht de Marokkaanse weerdienst DMN.