Marokko : tot 40 cm sneeuw verwacht
Marokko wordt minstens tot donderdag geteisterd door sneeuw een harde wind. De bericht de Marokkaanse weerdienst DMN.
- Marokko
Na de regen verwacht Marokko een sterke daling van de temperaturen vanaf vandaag en tot eind volgende week.
In een waarschuwingsbericht meldt de nationale weerdienst DMN dat in Jerada, Figuig, Tarourirt, Boulmane, Midelt, Ifrane, Khenifra, Beni-Mellal, Azilal, Tinghir, Al Hoceima, Chefchaouen, Sefrou en Taza temperaturen van -5°C tot 0°C ’s ochtends en 7°C tot 12°C in de namiddag worden verwacht.
In Oujda, Fez, Meknes, El Hajeb, Guercif, Moulay Yacoub, Khemisset, Khouribga, Errachidia, Ouarzazate, Taroudant, Kelaat Sraghna en Taounate wordt tussen 0°C en 4°C ’s ochtends en 10°C en 15°C in de namiddag aangekondigd.
Vanaf woensdag zullen de temperaturen opnieuw lichtjes stijgen met temperaturen gaande van -7°C tot -2°C in de ochtend en tussen 7°C en 11°C in de namiddag in Figuig, Jerada, Taourirt, Boulmane, Midelt, Ifrane, Beni-Mellal, Azilal en Tinghir. In Oujda, Al Hoceima, Chefchaouen, Guercif, Taza, El Hajeb, Errachidia, Ouarzazate, Khemisset, Fez en Meknes kondigt de weerdienst tussen -1°C en 3°C in de ochtend en tussen 11°C en 16°C in de namiddag.
Lees meer
Marokko wordt minstens tot donderdag geteisterd door sneeuw een harde wind. De bericht de Marokkaanse weerdienst DMN.
De nationale weerdienst DMN heeft een waarschuwingsbericht gepubliceerd voor winterse buien van dinsdag tot donderdag in Marokko
De zomer is terug en laat zich voelen in Marokko. De temperaturen gaan in de komende dagen flink stijgen en in sommige regio’s 46°C bereiken.
Goed nieuws voor landbouwers. Zware regenval, soms vergezeld van harde windstoten, wordt vanaf morgen in de meeste Marokkaanse regio’s verwacht.
Marokko wordt vanaf deze vrijdag geteisterd door een hittegolf met temperaturen die kunnen oplopen tot bijna 50°C.