Zoeken

Corrupte dokter naar cel in Casablanca

22 februari 2012 - 08:50 - Marokko

Geschreven door Laila A.

Een dokter die al 20 jaar beoefende in de openbare ziekenhuis van Sidi Othman in Casablanca, werd schuldig bevonden aan corruptie. Hij kreeg zes maanden cel en een boete van 1000 dirham.

De dokter werd gearresteerd door de politie toen hij een vals medisch attest uitleverde, waarin hij verklaarde dat de begunstigde ziek was en 30 dagen rust nodig had.

Medio januari had het parket van Casablanca reeds de directeur van het kadaster van Ain Chock, Casablanca, tot één jaar gevangenis veroordeeld voor corruptie. De man, op heterdaad betrapt, zou in totaal 14 miljoen dirham aan smeergeld hebben gekregen.

Lees meer

Corruptie: dokter opgepakt in Casablanca

Een dokter van het ziekenhuis van Sidi Othmane, Casablanca, is donderdag gearresteerd in zijn kabinet toen hij 1000 dirham smeergeld ontving in ruil voor een medisch attest.

Corruptie: directeur grondenkadaster betrapt

De directeur van het bureau voor grondkadaster van Ain Chock in Casablanca, werd dinsdag op heterdaad betrapt in zijn kantoor toen hij een som van 5000 dirham omkoopgeld in...

Priester verkoopt Orthodoxe kerk van Casablanca

Een Franse priester van Russische afkomst heeft onlangs de kerk van de Ziekenhuis-wijk in Casablanca verkocht, alvorens naar het buitenland te vluchten.

Justitie en politie, meest corrupte administraties in Marokko

Justitie, politie, gezondheid en huisvesting zijn de meest corrupte staatsinstellingen in Marokko volgens een rapport van de NGO "Transparency Marokko".

Politieagent pleegt zelfmoord in gevangenis Salé

Een corrupte politieagent van de brigade van Chefchaouen, heeft zichzelf zaterdag opgehangen in zijn cel in de gevangenis van Salé.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team