Coronavirus Marokko: 41 doden en 1148 genezingen (video)
Van donderdag op vrijdagavond werden in Marokko 1104 nieuwe besmettingen met het coronavirus vastgesteld. Dat bericht het ministerie van Gezondheid.
15 augustus 2020 - 11:26 - Marokko
Van donderdag op vrijdagavond werden in Marokko 1306 nieuwe besmettingen met het coronavirus vastgesteld. Dat bericht het ministerie van Gezondheid.
Volgens de afdeling testten 39.241 mensen positief op het coronavirus sinds het begin van de pandemie op 2 maart dit jaar. Het merendeel van de gevallen zijn asymptomatisch.
De nieuwe besmettingen werden in volgende regio’s vastgesteld:
– Casablanca-Settat : +393
– Tanger-Tetouan-Al Hoceima : +129
– Marrakech-Safi : +312
– Fez-Meknes : +198
– Rabat-Salé-Kenitra : +109
– Laayoune-Sakia El Hamra : +2
– Draa-Tafilalet : +53
– Oriental : +27
– Beni Mellal-Khenifra : +60
– Guelmim-Oued Noun : +4
– Souss-Massa : +10
– Dakhla-Oued Ed Dahab :+5
Andere belangrijke cijfers:
– 27 nieuwe overlijdens. 611 doden in totaal.
– 20.701 nieuwe testen, 1.521.286 in totaal.
– 10.986 coronapatiënten in het ziekenhuis, waarvan 163 in een ernstige toestand.
– 957 nieuwe genezingen, 27.644 in totaal.
Lees meer
Van donderdag op vrijdagavond werden in Marokko 1104 nieuwe besmettingen met het coronavirus vastgesteld. Dat bericht het ministerie van Gezondheid.
In Marokko werden van zondag op maandag 1386 nieuwe besmettingen met het coronavirus vastgesteld. Dat bericht het ministerie van Gezondheid.
Van donderdag op vrijdagavond werden in Marokko 2430 nieuwe besmettingen met het coronavirus vastgesteld volgens het dagelijkse rapport van het ministerie van Gezondheid.
Van vrijdag op zaterdag werden in Marokko 1776 nieuwe besmettingen met het coronavirus vastgesteld. Dat is het hoogst aantal besmettingen in één dag sinds het begin van de...
Van dinsdag op woensdag werden in Marokko 1510 nieuwe besmettingen met het coronavirus geregistreerd. Dat bericht het ministerie van Gezondheid.