24 juni 2025 - 23:00 - Marokko
Chaos en openbare dronkenschap op het strand van Martil leidden afgelopen weekend tot paniek. Gelukkig wist de politie snel in te grijpen en de rust te herstellen.
Afgelopen weekend veranderde het strand van Martil in een tafereel van wanorde en overlast. Een groep jongeren, zichtbaar onder invloed, zorgde voor provocerend en immoreel gedrag. Dit jaagde angst en bezorgdheid aan bij badgasten en veroorzaakte een golf van woede onder bezoekers.
Lees ook: Strandvakanties verpest in Marokko
Volgens beelden vastgelegd door strandbezoekers, leidde het incident tot een snelle reactie van de veiligheidsdiensten. De politie arriveerde onmiddellijk ter plaatse en wist de situatie in een recordtijd te bedwingen. De veroorzakers van de chaos werden gearresteerd, wat zorgde voor grote opluchting onder de ander strandgangers die dergelijk gedrag sterk veroordeelden.
Lees ook: Vakantie in Marokko: gevaarlijke snacks op stranden
Ooggetuigen bevestigden dat de politie professioneel en daadkrachtig optrad. Dit leidde tot het herstel van de rust op het strand en gaf de bezoekers, die bijna waren vertrokken uit angst voor hun veiligheid, hun gemoedsrust terug.
Neef Ridouan Taghi op weg naar Marokko opgepakt
Marokko gaat toegang tot Djemaa El Fna controleren
Vakantie in Marokko spat uiteen door ticketprijzen
Chaos op strand Martil: politie grijpt in (video)
Marokkaans kasteel uitgeroepen tot een van de mooiste ter wereld
Coach en arts Wydad Casablanca slachtoffer ernstig ongeval in Washington
Marokko gaat toegang tot Djemaa El Fna controleren
Chaos op strand Martil: politie grijpt in (video)
Marokkaans kasteel uitgeroepen tot een van de mooiste ter wereld
Koning Mohammed VI gespot op jetski in Cabo Negro (video)
Vlucht Royal Air Maroc maakt rechtsomkeert door conflict Midden-Oosten (foto)
De Marokkaanse stad die Marrakech doet vergeten
Diefstal in Khouribga ontmaskert complex liefdesdriehoek
Marokko jaagt op verborgen fortuinen in Europa