2 juli 2016 - 18:40 - Marokko
De stoet van Koning Mohammed VI verstoren in de hoop de monarch te spreken zal streng worden gestraft. Het ministerie van Binnenlandse zaken waarschuwt dat dergelijke handelingen tot de gevangenis kunnen leiden.
In een verklaring aan persagentschap MAP laat de afdeling weten dat dergelijke daden een gevaar vormen voor het leven van de dader maar ook voor anderen.
Het ministerie belooft daarom ook strenge straffen en herinnert eraan dat « het verkeer of de koninklijke stoet op straat verstoren in een poging bepaalde voordelen te verkrijgen » extreem gevaarlijk is.
Een tiental dagen geleden had een man in Rabat getracht de auto van Koning Mohammed VI te doen stoppen. Hij probeerde vervolgens weg te lopen maar werd door de veiligheidsdienst van de Koning gearresteerd. Hij kreeg daarvoor een jaar celstraf.
Vakantie in Marokko spat uiteen door ticketprijzen
Chaos op strand Martil: politie grijpt in (video)
Marokkaans kasteel uitgeroepen tot een van de mooiste ter wereld
Coach en arts Wydad Casablanca slachtoffer ernstig ongeval in Washington
Renault kiest Tetouan voor nieuwe hub in Marokko
Melilla schrapt toeristische kortingen voor Marokkaanse diaspora
Chaos op strand Martil: politie grijpt in (video)
Marokkaans kasteel uitgeroepen tot een van de mooiste ter wereld
Koning Mohammed VI gespot op jetski in Cabo Negro (video)
Vlucht Royal Air Maroc maakt rechtsomkeert door conflict Midden-Oosten (foto)
De Marokkaanse stad die Marrakech doet vergeten
Diefstal in Khouribga ontmaskert complex liefdesdriehoek
Marokko jaagt op verborgen fortuinen in Europa
Grote voorbereidingen in Al Hoceima voor Koning Mohammed VI