Baby uit ziekenhuis gestolen in Marrakech (video)
Een pasgeboren baby werd dinsdagochtend in het Mohammed VI universitair ziekenhuis in Marrakech door een man gekleed als een dokter gestolen.
- Marokko
Het pasgeboren meisje dat vorige week in een ziekenhuis in Casablanca was gestolen is terug bij haar moeder. De baby werd eerder deze week gezond teruggevonden. De vrouw die het kind had meegenomen wordt nog gezocht. Video!
Lees meer
Een pasgeboren baby werd dinsdagochtend in het Mohammed VI universitair ziekenhuis in Marrakech door een man gekleed als een dokter gestolen.
De Marokkaanse politie heeft vrijdag een compositietekening gedeeld van de vrouw die een baby in een ziekenhuis in Casablanca zou hebben gestolen.
De baby die vorige week in een kinderziekenhuis in Casablanca was gestolen is door de politie teruggevonden. Het kind is gezond en wel.
Het verhaal van Lamia raakte vorige week veel Marokkanen. Ook Koning Mohammed VI. De jonge vrouw was vorig jaar naar Saoedi-Arabië vertrokken. Ze werd er door haar werknemer...
Douaniers bij de grensovergang tussen Marokko en Melilla hebben een verrassende ontdekking gedaan. Twee vrouwen probeerden de enclave binnen te komen met een baby in een sporttas.