Gad Elmaleh met "Bla zwa9" in Marokko
Gad Elmaleh keert in februari naar Marokko met zijn nieuwste one-man-show "Bla zwa9". De Frans-Marokkaanse komiek is net klaar met een tournee in de Verenigde Staten.
9 maart 2013 - 15:54 - Cultuur
Op 23 maart vind in de tweede editie plaats van de "Casa Fashion Show", met als thema ’En God maakte de vrouw’. De show is dit jaar een eerbetoon aan vrouwelijke iconen uit de jaren ’60.
De organisators -Com’ Maroc en Sofitel Tour Blanche- beloven een futuristische show, ver van de kaftan en de traditionele mode. Internationale merken gaan er de meest glamoureuze en onverwachte ontwerpen tonen van hun lente/zomer collecties voor 2013.
Volgende merken gaan hun collecties tonen: La Martina, Emilio Pucci, Hervé Léger, Pinko, Just Cavalli, BCBG, Elisabetta Franchi, Dolce Gabbana, Gérard Darel, Liu Jo, Patrizia Pepe et Soraya Zagury Couture.
Op de catwalk mag je de Franse actrice Delphine Chaneac, Miss Earth 2006 Marianne Puglia en supermodellen Karima Adebibe, Alina Nine en Monika Krol verwachten.
Na de show wordt een afterparty georganiseerd in de Skybar op de zeedijk van Casablanca. De show zelf vindt plaats in de Sofitel Tour Blanche.
Lees meer
Gad Elmaleh keert in februari naar Marokko met zijn nieuwste one-man-show "Bla zwa9". De Frans-Marokkaanse komiek is net klaar met een tournee in de Verenigde Staten.
Gad Elmaleh, nu te zien in "Le capital" van Costa-Gavras, bereidt een nieuwe one-man-show voor. "Profane", voorlopige naam van de show, komt uit in september 2013.
Vanaf vandaag en tot zondag, host Marrakech het Marokkaans-Nederlandse mode-evenement "Dutch Fashion Meets Marrakech".
Prinses Lalla Salma, de vrouw van koning Mohammed VI, heeft maandag in de Mohammed V theater in Rabat, de nieuwe one-man-show bijgewoond van de Marokkaanse humorist Gad El...
Marokkaanse modeontwerpster Assia Bouanane zal eind deze week haar Marokkaanse creaties tonen op de Elite Fashion Show in Dubai.