Dertigtal gewonden bij busongeluk op snelweg Casablanca
Bij een busongeluk op de snelweg tussen Casablanca en Berrechid zijn woensdag 33 mensen gewond geraakt.
13 september 2015 - 22:00 - Marokko
Bij een zwaar busongeval nabij Fez zijn vrijdagavond een dode en negen gewonden gevallen. De bus reed van Fez naar Ain Bida.
Het ongeval gebeurde rond 20:30 uur op de regionale weg 503 tussen Fez en Sefrou. De chauffeur verloor de controle van de bus en knalde tegen een tractor. Hij raakte daarbij een motorrijder die in de andere richting aan kwam rijden en op slag dood was.
De chauffeur van de tractor en acht buspassagiers werden met verwondingen naar het universitair ziekenhuis Hassan II in Fez gebracht. Een onderzoek is aan de gang om de omstandigheden van het ongeval te bepalen.
Lees meer
Bij een busongeluk op de snelweg tussen Casablanca en Berrechid zijn woensdag 33 mensen gewond geraakt.
Een bus van Mdina Bus is vrijdag op zestien geparkeerde auto’s ingereden in Casablanca. De chauffeur verloor de controle over zijn voertuig.
Bij een busongeval in Temara is maandagochtend een persoon omgekomen en raakten veertig mensen gewond. Een tiental gewonden werden in een kritieke toestand in het ziekenhuis...
Bij een busongeval nabij het zuid Marokkaanse Guelmim is donderdag een 25-jarige man omgekomen en zijn 28 mensen gewond geraakt.
Bij een nieuw busongeval in het Marokkaanse Guercif is een vrouw om het leven gekomen. Ook raakten dertig mensen gewond.