Marokkaans model Nora Attal poseert voor Luisa Via Roma
De zomervakantie was nogal druk voor het Marokkaans-Britse supermodel Nora Attal. Naast andere evenementen poseerde zij ook voor de Italiaanse luxeboetiek Luisa Via Roma.
25 augustus 2022 - 10:20 - Cultuur
De zangers Abd El Fattah Grini en Jamila El Badaoui zijn getrouwd in het Palace Layali Hotel in Casablanca.
Abd El Fattah Grini en Jamila El Badaoui gaven elkaar het jawoord tijdens een grote ceremonie in het Palace Layali hotel in Casablanca, in het bijzijn van Khaled Bennani, mediapersoonlijkheden Abeer Shoura en Shams Ell Dean, en enkele goede vrienden. En niet te vergeten Asma Lamnawar en Salma Rachid die zongen voor het bruidspaar.
Lees ook: Amerikaanse acteur Adrian Grenier trouwt spontaan in Marokko
Op Instagram deelde Jamila een reeks video’s die de sfeer van de huwelijksceremonie weerspiegelen. De bruid droeg een witte bruidsjurk, terwijl haar echtgenoot Abd El Fattah Grini een zwart pak droeg. De dag ervoor poseerde het bruidspaar in traditionele kledij.
Lees meer
De zomervakantie was nogal druk voor het Marokkaans-Britse supermodel Nora Attal. Naast andere evenementen poseerde zij ook voor de Italiaanse luxeboetiek Luisa Via Roma.
Zangeres Asma Lmnawar en zakenman en RNI-Kamerlid Hicham Ait Menna zijn, in tegenstelling tot de geruchten, niet met elkaar getrouwd.
De Marokkaanse modeontwerpster Leila Hadioui heeft besloten haar dochter in de modewereld te lanceren. Dat deed ze door haar afgelopen weekend op de catwalk te sturen tijdens...
Saad Lamjarred is begin deze week in Parijs getrouwd met Ghita El Allaki. Enkel familieleden en goede vrienden van het koppel waren uitgenodigd.
De Marokkaanse zangeres Oumaima Baazia heeft eerder deze week een foto gedeeld van haar nieuwe look. Maar wat vooral opviel zijn de veranderingen in haar gezicht.