2 mei 2019 , 11:00 - Saïd Amraoui - Sport
Britse voetballers zullen vanaf nu enkel nog champagne zonder alcohol mogen drinken om overwinningen te vieren. Het besluit werd door de Britse voetbalbond genomen uit respect voor moslimspelers.
Volgens Daily Mail was het een traditie voor de voetbalbond om flessen champagne in de kleedkamers van de spelers te zetten tijdens de finale van de Football Association Challenge Cup, om een eventuele overwinning te winnen.
De Engelse voetbalbond oordeelt echter dat de traditie niet meer van deze tijd is vanwege de vele moslimspelers maar ook minderjarige voetballers.
Het blad benadrukt dat geen enkele speler ooit over deze gewoonte heeft geklaagd en dat het bovendien sterk afhankelijk was van de sponsors.
Politie slaat toe in Tanger, grootschalige razzia tegen shishalounges
Marokkaanse steden verslaan concurrentie in prestigieuze ranking
Goed nieuws voor Marokkanen: historisch lage prijzen voor olijfolie
Snelle boten, slimme bendes en arme jongeren: zo werkt de drugshandel Marokko-Spanje
Puma pakt vervalsers in Marokko aan
Marokko betrapt Algerijnen met valse paspoorten
Puma pakt vervalsers in Marokko aan
Waarom Hamza Igamane twee verschillende namen gebruikt
Zakaria El Ouahdi kiest familie boven carrière
PSG wil "hoge prijs" betalen voor Marokkaans talent
Marokko toont solidariteit: shirts Palestino-club massaal verkocht
Lamine Yamal: "Mijn grootmoeder offerde zich op"
Spanningen tussen PSG en Achraf Hakimi na interview
Badr Hari trakteert Marokko op uniek cadeau (video)