Afrikaanse voetbalbond financiert voorbereiding Atlas Leeuwen
De Afrikaanse voetbalbond heeft een financiële bijdrage geleverd aan de selecties die deze zomer in Egypte aan de Afrika Cup 2019 zullen deelnemen.
2 mei 2019 - 11:00 - Sport
Britse voetballers zullen vanaf nu enkel nog champagne zonder alcohol mogen drinken om overwinningen te vieren. Het besluit werd door de Britse voetbalbond genomen uit respect voor moslimspelers.
Volgens Daily Mail was het een traditie voor de voetbalbond om flessen champagne in de kleedkamers van de spelers te zetten tijdens de finale van de Football Association Challenge Cup, om een eventuele overwinning te winnen.
De Engelse voetbalbond oordeelt echter dat de traditie niet meer van deze tijd is vanwege de vele moslimspelers maar ook minderjarige voetballers.
Het blad benadrukt dat geen enkele speler ooit over deze gewoonte heeft geklaagd en dat het bovendien sterk afhankelijk was van de sponsors.
Lees meer
De Afrikaanse voetbalbond heeft een financiële bijdrage geleverd aan de selecties die deze zomer in Egypte aan de Afrika Cup 2019 zullen deelnemen.
Het Marokkaans elftal speelt in de komende weken mogelijk een vriendschappelijke wedstrijd tegen Algerije als voorbereiding op de Afrika Cup 2019 in juni in Egypte.
De Afrika Cup in Egypte is nog niet begonnen maar de Marokkaanse voetbalbond is al op zoek naar een vervanger voor bondscoach Hervé Renard.
Faouzi Lekjaa, voorzitter van de Marokkaanse voetbalbond, heeft in een interview op Radio Mars gereageerd op de berichten over het vertrek van bondscoach Hervé Renard na de...
De Afrikaanse voetbalbond heeft op woensdag besloten dat de finale van de Afrikaanse Champions League tussen Wydad Casablanca en Esperance Tunis terug moet worden gespeeld.