Zoeken

Man breekt schedel Marokkaanse vrouw in Spanje

- Wereld

Geschreven door Laila A.

Een 43-jarige Marokkaanse vrouw is maandag in een ziekenhuis in het Spaanse Alicante overleden aan een schedelbreuk. Haar man had haar begin maart met een pan op het hoofd geslagen voor de ogen van hun kinderen.

De man, ook Marokkaan, had zijn vrouw zo hard mishandeld dat ze ook aan interne bloedingen en een gebroken arm leed.

Het drama vond plaats in het ouderlijk huis en in het bijzijn van de kinderen. De vrouw werd meerdere uren nadat ze was mishandeld door haar moeder in een plas bloed aangetroffen.

Haar man verkeerde in shock en zat naast haar op grond. Hij werd in voorlopige hechtenis genomen en zal terechtstaan voor doodslag.

Lees meer

Marokkaan vermoordt zwangere vrouw in Frankrijk

Een 32-jarige Marokkaan heeft zondag de moord op zijn zwangere vrouw bekend. Hij sloeg haar herhaaldelijk op het hoofd en wurgde haar in hun huis in het Franse Sète.

Bejaarde Marokkaan vermoordt vrouw die niet met hem wil slapen

Een bejaarde man heeft in Oued Zem zijn vrouw met een hamer doodgeslagen omdat zij weigerde het bed met hem te delen. Hij meldde zich nadien zelf bij de politie.

Lichaam Marokkaanse vrouw in kanaal gevonden in Frankrijk

Het lichaam van een Marokkaanse vrouw is maandag door duikers van de politie uit het Saint-Denis kanaal gehaald in het Franse Aubervilliers.

Marokkaanse vrouw komt om bij ongeval in Spanje, kinderen in coma

Een 47-jarige Marokkaanse vrouw is zaterdag bij een zwaar verkeersongeluk in Mallorca omgekomen. Haar kinderen, een 24-jarige man en een 9-jarig meisje, liggen in coma.

Marokkaan in Italië vermoordt vrouw voor ogen kinderen

In het Italiaanse Cesena heeft een 35-jarige Marokkaan zijn ex-vrouw in het bijzijn van hun drie kinderen vermoord.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team