Marokkaan die vrouw in snikhete auto opsloot in Italië opgepakt
De Italiaanse politie heeft zaterdag in de stad Parona een Marokkaanse man gearresteerd omdat hij zijn vrouw in zijn auto had opgesloten.
12 maart 2015 - 19:13 - Wereld
Een 43-jarige Marokkaanse vrouw is maandag in een ziekenhuis in het Spaanse Alicante overleden aan een schedelbreuk. Haar man had haar begin maart met een pan op het hoofd geslagen voor de ogen van hun kinderen.
De man, ook Marokkaan, had zijn vrouw zo hard mishandeld dat ze ook aan interne bloedingen en een gebroken arm leed.
Het drama vond plaats in het ouderlijk huis en in het bijzijn van de kinderen. De vrouw werd meerdere uren nadat ze was mishandeld door haar moeder in een plas bloed aangetroffen.
Haar man verkeerde in shock en zat naast haar op grond. Hij werd in voorlopige hechtenis genomen en zal terechtstaan voor doodslag.
Lees meer
De Italiaanse politie heeft zaterdag in de stad Parona een Marokkaanse man gearresteerd omdat hij zijn vrouw in zijn auto had opgesloten.
Bij een ongeval in de buurt van Tarragona in Spanje zijn zondagavond twee Marokkanen omgekomen. De slachtoffers zijn een vrouw en haar broer. Haar drie kinderen raakten ernstig...
Vijf leden van een Marokkaanse familie zijn donderdagmiddag in het Amerikaans Phoenix bij een familiedrama vermoord.
In het Italiaanse Cesena heeft een 35-jarige Marokkaan zijn ex-vrouw in het bijzijn van hun drie kinderen vermoord.
Een 47-jarige Marokkaanse vrouw is zaterdag bij een zwaar verkeersongeluk in Mallorca omgekomen. Haar kinderen, een 24-jarige man en een 9-jarig meisje, liggen in coma.