Bosbrand in Chefchaouen: 7 hectare vernield
In het noord-Marokkaanse Chefchaouen heeft een grote brand ruim zeven hectare bos vernield. De brand werd dinsdagavond geblust.
22 september 2016 - 15:00 - Marokko
Een grote brand brak dinsdag uit in een schoenenwinkel in het centrum van Tetouan en veroorzaakte aanzienlijke schade.
De brand werd snel geblust dankzij de snelle interventie van de brandweer. De verspreiding van de brand naar andere winkels kon worden vermeden.
De brand zou door een kortsluiting en de aanwezigheid van brandbare producten zijn veroorzaakt. Een onderzoek is aan de gang.
Lees meer
In het noord-Marokkaanse Chefchaouen heeft een grote brand ruim zeven hectare bos vernield. De brand werd dinsdagavond geblust.
In een winkelcentrum in Marrakech heeft donderdagnamiddag een grote brand gewoed. Er zijn geen slachtoffers gevallen.
Zaterdag zijn in het Marokkaanse Salé meerdere gebouwen door een brand verwoest. Er vielen geen slachtoffers. Wel zorgden de vlammen voor grote schade.
Vrijdagavond heeft er in de gemeente Lahraouiyine in Casablanca een grote brand gewoed. De brandweer werd rond 20 uur gewaarschuwd.
Een grote brand heeft maandagnamiddag in de wijk Ain Nokbi in Fez 120 winkels verwoest.