2 april 2024 , 20:00 - Saïd A. - Sport
De Spaans-Marokkaanse international Brahim Díaz is in het vizier van Arsenal. De Engelse club heeft een bod van 70 miljoen euro uitgebracht om de speler in de zomermercato te contracteren.
Arsenal-trainer Mikel Arteta is een grote fan van Díaz en wil hem graag toevoegen aan zijn selectie. Hij ziet de 24-jarige als een sleutelspeler in de ambitie van Arsenal om volgend seizoen mee te strijden om de titel. Arteta kent Díaz goed van zijn tijd als assistent-trainer bij Manchester City, waar Díaz in 2016 zijn profdebuut maakte.
Lees ook: Brahim Diaz belooft "grote dingen" voor Marokko
Brahim Díaz heeft in zijn nog jonge carrière al een behoorlijke palmares opgebouwd. Hij won met Manchester City de Premier League (2017-2018), de League Cup (2018 en 2019) en de Community Shield (2019). Met Real Madrid werd hij kampioen van Spanje (2018-2019) en won hij de Supercopa de España (2020 en 2024). Met AC Milan pakte hij de Serie A (2021-2022) en was hij verliezend finalist in de Supercoppa Italiana (2022).
Washington dreigt Algerije met sancties na aankoop Russische straaljagers
Verkeer in Al Hoceima komt langzaam weer op gang, meerdere wegen heropend
Nachtelijke aardbeving schrikt Al Hoceima op
Handelsbetrekkingen Turkije en Marokko onder druk aan start 2026
19 personen in busje: Marokkaan zwaar gestraft in Frankrijk
Marokkaans natuurwonder schaart zich bij wereldtop
Marokkaanse zwaargewichten dromen van goud op Glory 105
Marokkaanse voetbalbond: "Walid Regragui blijft definitief!"
Achraf Hakimi heeft bericht voor overstroomd Ksar El Kebir
Marokkaans elftal kent volgende tegenstander, duel in Madrid gepland
Walid Regragui heeft ontslag genomen! Marokko zonder bondscoach op 4 maanden van het WK?
WK-2026: zelfs burgemeester New York zoekt ticket voor wedstrijd Marokko
Fenomenale cijfers voor Lamine Yamal, dé nieuwe Messi van Barça
PSG: Stop lynchpartij op Achraf Hakimi, de leeuw heeft rust nodig!