19 december 2016 , 12:40 - Laila A. - Sport
Hassan Saada mag in de loop van de week misschien terug naar Marokko. De bokser wordt in Brazilië van seksuele intimidatie verdacht.
De ambassade van Marokko heeft via de advocaten die de zaak verdedigen de voorwaardelijke vrijlating van de bokser en zijn terugkeer naar Marokko gevraagd. De ambassade heeft zich garant gesteld voor de terugkeer van Saada op 24 januari voor zijn proces en elke keer dat hij wordt gedagvaard door een Braziliaanse rechtbank.
De advocaat van Hassan Saada trachten tegenstrijdigheden te vinden in de verklaringen van de kuisvrouwen die de bokskampioen van seksuele intimidatie beschuldigen. De onderzoekers proberen op verzoek van de advocaten van de bokser via zijn telefoonoproepen ook te bepalen waar hij zich bevond op het moment van de feiten.
De rechtbank in Rio zal deze maandag beslissen of Hassan Saada naar Marokko mag terugkeren.
Spaanse ban van 10 jaar voor Doetinchemmer op weg naar Marokko
Algerijnse bondscoach deelt groot compliment uit aan Marokko
Marokko vreest gevolgen strengere EU-regels voor geld diaspora
Marokko-Kameroen: "Finale vóór de finale!"
Marokko tweede economische macht in Arabische wereld en Afrika
Google betaalt niet, Bank Al-Maghrib sust ongeruste influencers
Algerijnse bondscoach deelt groot compliment uit aan Marokko
Marokko-Kameroen: "Finale vóór de finale!"
Hakim Ziyech terug in Qatar
Scout onthult hoe Marokko de strijd om Lamine Yamal verloor
Frans voetbaltalent overleden na val in put in Marrakesh
Ayoub El Kaabi, van timmerman tot internationaal voetbalicoon
FIFA ziet in Marokko de ideale gastheer voor nieuw supertoernooi
Bondscoach Kameroen deelt eerste tik uit aan Marokko voor kraker