Zoeken

Boef gaat met Marokkaanse vriendin Selma Omari trouwen

- Cultuur

Geschreven door Laila A.

Rapper Boef gaat trouwen. Hij heeft zijn Iraaks-Marokkaanse vriendin Selma Omari ten huwelijk gevraagd.

De Frans-Algerijnse rapper die in een Marokkaans gezin in Alkmaar opgroeide, maakte dat zelf in een bericht op Instagram bekend.

"Elke man heeft een powervrouw achter zich nodig. Zij is de mijne. We zijn officieel verloofd", schreef Boef bij een foto van het moment waarop hij aan de jonge vlogster een verlovingsring gaf.

Boef maakte in februari dit jaar zijn relatie met Selma Omari bekend.

Lees meer

De ontroerende foto van Hatim Ammor en zijn vrouw

De vrouw van de Marokkaanse zanger Hatim Ammor heeft kanker. Hind Tazi maakte dat zelf met een foto op sociale media bekend.

Sanaa Akroud kondigt scheiding aan

De Marokkaanse acteurs Mohammed Marouazi en Sanaa Akroud zijn na tien jaar huwelijk gescheiden. Beiden maakten dat op Instagram bekend.

Selma Omari worstelt in nieuwe docu met kritiek en met zichzelf

Selma Omari is de eerste grote YouTube-ster met een Marokkaanse achtergrond in Nederland. Ze heeft meer dan een half miljoen volgers op Insta en 125.000 op YouTube en ze werkt...

Veel steun voor door kanker getroffen vrouw Hatim Ammor

Tientallen Marokkaanse celebrities hebben hun steun betuigd aan de vrouw van Hatim Ammor. Hind Tazi maakte vorige week bekend dat ze kanker heeft.

Rapper Russ op vakantie in Marokko

Russ is in Marokko. De Amerikaanse rapper die net een concert in Caïro heeft gegeven, heeft ervoor gekozen om enkele dagen in Marrakech uit te rusten.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team