Zoeken

Grote campagne voor bloeddonatie tijdens Ramadan in Marokko

23 mei 2017 - 14:18 - Marokko

Geschreven door Fouad Badel

Een campagne voor bloeddonatie zal tijdens de maand Ramadan in moskeeën in Marokko worden georganiseerd.

Zoals elk jaar wordt het initiatief door Koning Mohammed VI gesteund. De campagne wordt onder het thema « We blijven de campagne doen zodat het leven verder kan ».

Bloeddonors kunnen tijdens de vastenmaand terecht in moskeeën in Rabat, Casablanca, Meknes, El Jadida, Safi, Tanger, Oujda, Agadir, Tetouan, Marrakech, Laayoune, Beni Mellal, Nador, Errachidia, Ouarzazate, Kenitra, Fez, Larache en Ksar El Kebir .

De Marokkaanse bloedbank CNTS ontwikkelde de campagne in samenwerking met het ministerie van Islamitische zaken en de Ulema-raad en moedigt Marokkanen aan om massaal hun bloed te doneren.

Lees meer

In Marokko begint de Ramadan op zaterdag 27 mei 2017

De maand Ramadan begint op zaterdag 27 mei 2017 in Marokko. Dat meldt het ministerie van Islamitische zaken vanavond.

Cannabisbakstenen om huizen in de Rif te bouwen

Cannabis wordt in het noorden van Marokko op grote schaal gekweekt en zou voor andere doeleinden, met name in de bouwsector, kunnen worden gebruikt.

Sabelgevecht tussen vrouwen tijdens Ramadan in Casablanca (video)

Ramadan is een maand van gebed en berouw, maar sommige Marokkanen vergeten de religieuze dimensie van het vasten en plaatsen zich in gevaarlijke situaties.

Marokkaan Mounir Mahjoubi nieuwe Franse staatssecretaris voor digitale zaken

De Frans-Marokkaanse Mounir Mahjoubi is in Frankrijk tot staatssecretaris voor Digitale zaken in de regering van Edouard Philippe benoemd.

Marokkanen kopen minder alcohol tijdens Ramadan

In Marokko werd tijdens de maand Ramadan bijna geen alcohol verkocht. De verkoop ervan is tijdens het vasten verboden, wat tot een sterke daling van de invoer en het gebruik van...

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team