Koninklijke Garde Marokko deelt maaltijden uit tijdens Ramadan
De Koninklijke Garde organiseert tijdens de maand Ramadan de verdeling van maaltijden. De hulp, een initiatief van Koning Mohammed VI, is bestemd voor de armste bevolkingslagen.
- Marokko
Zoals elk jaar zal de Koninklijke Garde van Mohammed VI tijdens de Ramadan Ftour maaltijden uitdelen aan arme gezinnen.
In totaal zullen 225.000 maaltijden tijdens het vasten in Tanger, Tetouan, Marrakech, N’khilat en de regio Rabat-Salé worden uitgedeeld.
Volgens persagentschap MAP zullen de ftours in Rabat in Dar Es-Salam, Souissi, Touargas, het Moulay Abdellah kankerinstituut, het Avicenne ziekenhuis en het kinderziekenhuis worden uitgedeeld.
In Salé gebeurt dat in Maamoura, Kariat Oulad Moussa en Hay Salam.
Lees meer
De Koninklijke Garde organiseert tijdens de maand Ramadan de verdeling van maaltijden. De hulp, een initiatief van Koning Mohammed VI, is bestemd voor de armste bevolkingslagen.
Zoals elk jaar heeft Koning Mohammed VI instructies gegeven aan zijn garde om iftar maaltijden uit te delen aan arme gezinnen tijdens de Ramadan.
Mooi initiatief van Joodse verenigingen in Marrakech. Enkele honderden iftar maaltijden werden door de organisaties uitgedeeld ter gelegenheid van de Ramadan.
In Marokko werd tijdens de maand Ramadan bijna geen alcohol verkocht. De verkoop ervan is tijdens het vasten verboden, wat tot een sterke daling van de invoer en het gebruik van...
De maand Ramadan begint op zaterdag 27 mei 2017 in Marokko. Dat meldt het ministerie van Islamitische zaken vanavond.