8 juni 2017 - 16:30 - Marokko
PJD-leider Abdelilah Benkirane wil als bemiddelaar optreden om een einde te maken aan de protesten in de Rif.
Volgens bronnen van Aljarida24 heeft de voormalige Premier besloten om te bemiddelen vanwege de aanhoudende protestacties in het noorden van het land ondanks de arrestatie van protestleider Nasser Zefzafi.
Abdelilah Benkirane heeft als gevolg de vader van Nasser Zefzafi ontmoet. Beide mannen deelden een ftour in het bijzijn van de advocaat van Zefzafi, Mohamed Zayane. Er werd veel gesproken over de evenementen in de Rif sinds de dood van visboer Mohsin Fikri.
De partijleider toonde geen enkel begrip of solidariteit met de leider van Hirak en oordeelde dat hij een grote fout had gemaakt door het gebed in een moskee te verstoren en de toespraak die hij er hield. Volgens het blad verweet Benkirane tijdens het gesprek herhaaldelijk aan Zefzafi dat hij geen vertrouwen had in de koninklijke instellingen.
Marokkaanse en Nederlandse vrouwen sterven door explosie in Spaanse bar
Tetouan sluit vieze fastfoodzaken
Weer vrouw aangerand op straat in Tanger: publieke woede groeit
Vijgcactus in Marokko is onbetaalbare luxe geworden
Marokko waarschuwt: opgelet met wat je eet!
Turkse fiscus zoekt Hakim Ziyech
Tetouan sluit vieze fastfoodzaken
Weer vrouw aangerand op straat in Tanger: publieke woede groeit
Vijgcactus in Marokko is onbetaalbare luxe geworden
Zwemverbod in Marokkaanse rivieren na dodelijke ongevallen
Spaanse hotelreus breidt fors uit in Marokko
Vakantiedroom in Noord-Marokko spat uiteen
Graafmachines slopen illegale kramen in Al Hoceima
Gendarmerie Nador voorkomt verkoop bedorven vlees