15 juni 2019 - 19:00 - Marokko
De ambassade van België in Marokko heeft een visum geweigerd aan twee gemeenteraadsleden uit Al Hoceima. Beide leden hadden een visum aangevraagd voor een werkbezoek aan het Europees land.
Volgens Fouad Benali, één van de gemeenteraadsleden wiens visum werd geweigerd, hadden hij en zijn collega’s een uitnodiging van de autoriteiten van Schaarbeek gekregen. Ze waren uitgenodigd om over de samenwerkingsovereenkomst tussen Al Hoceima en de Brusselse gemeente te spreken.
Een derde gemeenteraadslid uit Al Hoceima kreeg volgens Benali wel een visum. Waarom dat voor hem en zijn andere collega niet het geval was blijft onduidelijk.
Volgens Rue20 werd de weigering niet gerechtvaardigd door de Belgische ambassade. Fouad Benali vraagt zich op sociale media af of hij het slachtoffer is van een politieke afrekening, een toeval of een doordachte daad.
Man steekt eigen broer dood na ruzie in Martil
Canadese groep vindt nieuwe goudzone in Marokko
Strenge controle op brandstof in Marokko
Marokkaanse diaspora massaal naar huis
Duizenden banen bedreigd in Marokko
Anouar Ait El Hadj schittert in Champions League
Man steekt eigen broer dood na ruzie in Martil
Canadese groep vindt nieuwe goudzone in Marokko
Marokkaanse diaspora massaal naar huis
Duizenden banen bedreigd in Marokko
Prinses Lalla Salma duikt weer op in Marokko
Drie jaar cel voor Marokkaanse activiste Saida El Alami na koninklijke gratie
Opmerkelijke uitspraak in Marokko: ontrouwe man hoeft cel niet in
Marokko rijdt toekomst in: 43.000 nieuwe vrachtwagens