Voetbal: definitieve selectie Marokko-Algerije
De lokale spelers van het Marokkaanse elftal spelen op 21 september een kwalificatiewedstrijd tegen Algerije voor de African Championship of Nations 2020.
3 oktober 2019 - 19:10 - Sport
Israël heeft een visum geweigerd aan een twintigtal supporters van Raja Casablanca bij de grensovergang met Jordanië.
Raja Casablanca speelt vandaag tegen de Palestijnse club Hilal Al Quds. De heenwedstrijd vond tien dagen geleden in Casablanca plaats. Raja Casablanca won toen met 1-0.
De spelers vertrokken maandag richting Amman in Jordanië en moesten dinsdag via de grensovergang van Al Karama in Palestina aankomen.
Le360 bericht dat alle spelers een visum hebben ontvangen van de Israëlische autoriteiten, behalve Sanad Al Warfali, Libische verdediger, die in Amman op zijn teamgenoten moet wachten.
Een twintigtal supporters van de Marokkaanse topclub zitten in dezelfde situatie. Ze hebben aan Mustapha Dahnan, die de Marokkaanse voetbaldelegatie leidt, gevraagd op met de Israëlische autoriteiten te onderhandelen.
Lees meer
De lokale spelers van het Marokkaanse elftal spelen op 21 september een kwalificatiewedstrijd tegen Algerije voor de African Championship of Nations 2020.
Younes Belhanda heeft zijn excuses aangeboden. De Atlas Leeuw viel het publiek aan tijdens een wedstrijd van Galatasaray tegen Real Madrid.
Tijdens een wedstrijd in de 16e finale van de Mohammed VI Cup in het Mohammed V stadion in Casablanca, vond afgelopen zaterdag een dramatisch ongeval plaats.
Na een wedstrijd tussen Wydad Casablanca en AS FAR Rabat zijn zware voetbalrellen uitgebroken in Rabat. Bij de botsingen tussen supporters vielen één dode en vijf gewonden.
Marokko moest op vrijdag 20 september een kwalificatiewedstrijd tegen Algerije spelen voor de African Championship of Nations 2020. De wedstrijd werd echter op vraag van de...