Zoeken

Bekende Marokkaanse atleet geschorst wegens doping

- Sport

Geschreven door Mehdi Khabbouj

De Athletics Integrity Unit, onafhankelijke organisatie belast met de strijd tegen doping voor de World Athletics (IAAF), heeft dinsdag de Marokkaanse atleet Al Mahjoub Dazza geschorst wegens doping.

Volgens de organisatie gebruikte de bekende marathonloper verboden stoffen, wat een overtreding is van de internationale dopingwet.

Al Mahjoub Dazza is 8e in de wereldranglijst van marathonlopers. Hij leverde uitstekende prestaties in 2019 en won onder meer de marathons van Praag in de Tsjechische Republiek (2:05:58) en in Fukuoka in Japan (2:07:10).

Lees meer

Zinedine Zidane op vakantie in Marrakech

Zinedine Zidane was eind vorige week in Marrakech met leden van zijn familie en enkele vrienden.

Marokkaanse topatleet geschorst voor dopinggebruik

Halve marathon wereldrecordhouder Mustapha El Aziz zal vier jaar lang geen marathons mogen lopen. De Marokkaanse atleet werd geschorst wegens dopinggebruik.

Marokko trekt zich terug uit kampioenschap in Algerije wegens Sahara

De Marokkaanse tafeltennisfederatie FRMTT heeft besloten om zich terug te trekken uit het Zone 1 kampioenschap (Noord-Afrika) en het individuele wereldkampioenschap in Oran...

Marokko: scheidsrechter levenslang geschorst

Hicham Tiazi, scheidsrechter in het Marokkaans kampioenschap Botola Pro, is door de Marokkaanse voetbalbond definitief geschorst.

Badr Hari geeft dopinggebruik toe

Slechts nieuw voor Badr Hari en zijn fans in de wereld. De Marokkaanse kickbokser heeft op indirecte wijze het gebruik van doping toegegeven door de sanctie te accepteren.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team