26 juni 2013 - 21:52 - Sport
Badr Hari moet in oktober voor de rechter verschijnen volgens RTL Boulevard. De Marokkaan wordt verdacht van mishandeling van zakenman Koen Everink tijdens een dancefeest in Amsterdam op 8 juli 2012.
De inhoudelijke behandeling van de Sensation-zaak waarbij de Marokkaan betrokken is, wordt samen met andere geweldsdelicten behandeld op 10, 11 en 14 oktober.
Eind april liet een woordvoerster van het Openbaar Ministerie weten dat er nog steeds getuigen werden gehoord en dat het rapport van een deskundige nog niet klaar was.
Een regiezitting was in Amsterdam op 2 mei gepland maar werd op verzoek van het Openbaar Ministerie uitgesteld, zonder dat een nieuwe datum werd vastgesteld.
Badr Hari is in Nederland aangeklaagd in negen geweldszaken waarvan een poging tot doodslag. In januari besloot de rechter hem voorwaardelijk vrij te laten. De K1 kampioen riskeert 12 jaar cel.
Marokkaanse familie El Ballouti terroriseert België
Ongerustheid in Tanger door grote actie bij Bank Al-Maghrib
Turbo voor de rechter voor moord op echtgenoot Rym Fikri
H&M goes Marrakech in nieuwe collectie
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Remco Evenepoel woest: "Oumi komt uit welgestelde Marokkaanse familie!"
Afrika Cup finale Marokko-Tanzania vandaag: om hoe laat en op welke zenders?
Jonge speler centraal in strijd tussen Marokko en Spanje
Atlas Leeuwinnen: Marokko verzekert zich van dubbele droomkwalificatie
Walid Regragui deelt mooie momenten