26 juni 2013 - 21:52 - Sport
Badr Hari moet in oktober voor de rechter verschijnen volgens RTL Boulevard. De Marokkaan wordt verdacht van mishandeling van zakenman Koen Everink tijdens een dancefeest in Amsterdam op 8 juli 2012.
De inhoudelijke behandeling van de Sensation-zaak waarbij de Marokkaan betrokken is, wordt samen met andere geweldsdelicten behandeld op 10, 11 en 14 oktober.
Eind april liet een woordvoerster van het Openbaar Ministerie weten dat er nog steeds getuigen werden gehoord en dat het rapport van een deskundige nog niet klaar was.
Een regiezitting was in Amsterdam op 2 mei gepland maar werd op verzoek van het Openbaar Ministerie uitgesteld, zonder dat een nieuwe datum werd vastgesteld.
Badr Hari is in Nederland aangeklaagd in negen geweldszaken waarvan een poging tot doodslag. In januari besloot de rechter hem voorwaardelijk vrij te laten. De K1 kampioen riskeert 12 jaar cel.
Tanger kampt met herhaalde bouwblunders
Emotioneel afscheid toerist van Marokko gaat viral (video)
Marokkaanse journalist door hel op Cuba vanwege pro-Israëlische mening
De diplomatie van La Mamounia: hoe Marokko Europese politici bespioneerde
Vijf onbekende belastingvoordelen voor Marokkanen in het buitenland
Marokkaanse dirham navigeert tussen zwakkere dollar en sterke euro
Woedende Conte bestormt veld en wil Ayoub El Kaabi te lijf gaan (video)
Hoe Zeeuwse Moussa de kapper van Cristiano Ronaldo werd
Azzedine Ounahi in impasse
Ihattaren heeft nieuwe club, blijft in Nederland op vraag van familie
Moeilijke periode voor Marokkaanse internationals
Wedstrijd Marokko-Zambia: om hoe laat en op welke zender
Romantische vakantie Adil Rami in Marokko eindigt in ziekenhuis
Hakim Ziyech is terug