Zoeken

Aziza Jalal maakt comeback

14 december 2019 - 18:30 - Cultuur

Geschreven door Fouad Badel

Na ruim 30 jaar maakt de Marokkaanse diva Aziza Jalal eindelijk haar comeback. Dat berichten Saoedische media.

Aziza Jalal heeft voor haar terugkeer op de scene het festival "Chitaa Tantura" gekozen met een geplande optreden op 26 december.

In mei dit jaar had de Marokkaanse zangeres al het liedje "Mestaniak" gezongen tijdens het televisieprogramma "Mina Sefr" op MBC1.

Aziza Jalal sprak eerder dit jaar in een lang interview over haar besluit om haar zangcarrière op te geven. Dat deed ze na haar intussen overleden Saoedische echtgenoot te hebben ontmoet.

Lees meer

Zaak "Hamza mon bb": Dounia Batma en zus voorwaardelijk vrij

Dounia Batma en haar zus Ibtissam zijn in Marokko aangeklaagd voor laster en chantage op sociale media in de zaak "Hamza mon bb". De twee jonge vrouwen werden na de betaling van...

Aziza Jalal na 35 jaar eindelijk terug

De comeback van Aziza Jalal werd al maanden verwacht en is nu werkelijkheid geworden. De Marokkaanse zangeres gaf op 26 december haar eerste concert na 35 jaar afwezigheid.

Dounia Batma maakt comeback (video)

Dounia Batma heeft na een lange afwezigheid vanwege haar problemen met de Marokkaanse justitie, haar comeback gemaakt met een nieuw liedje genaamd "We can do it".

Marokkaanse rapper Muslim en actrice Amal Essaqr getrouwd

Muslim en Amal Essaqr zouden op woensdag 4 december in Tanger zijn getrouwd. De rapper werd enkele dagen daarvoor door zijn ex-vrouw Nabila van overspel beschuldigd.

Cheb Khaled maakt comeback in Marokko

Cheb Khaled heeft zijn grote terugkeer op de Marokkaanse muzikale scene gemaakt. De bekende raï-zanger had al jaren geen optreden meer gegeven in het koninkrijk.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team