23 september 2019 - 21:10 - Wereld
Een man is zaterdag met zijn auto op de deuren van de Grote moskee van Colmar ingereden in het Franse Haut-Rhin. Volgens de media gaat het om een aanslag, maar de politie spreekt dat tegen.
Niemand raakte gewond bij het ongeval, behalve de 29-jarige bestuurder zelf. Onderzoek toonde reeds aan dat de man met opzet op de moskee was ingereden.
Volgens de plaatselijke autoriteiten probeerde de gewonde bestuurder vervolgens zelfmoord te plegen door zichzelf de keel door te snijden.
Een politiebron bericht dat Yacine K. iets voor 20 uur op volle snelheid met zijn grijze Citroën C4 tegen de moskee was geknald. De jongeman zou psychische problemen hebben.
Yacine K. werd in het ziekenhuis opgenomen en zal door een psychiater worden onderzocht zodra zijn toestand het toelaat. Hij stond reeds bekend bij de politie voor geweldsdelicten.
Achraf Hakimi en rapper Morad samen gespot in Tanger (video)
Boko Haram-leider uitgeschakeld na tip van Marokko
Marokko doet het goed: land telt 7500 miljonairs
Wie is de nieuwe vriendin van Lamine Yamal?
Marokkaanse vastgoedmagnaten verdacht van witwassen drugsgeld
Marokkaanse motorrijder komt om bij crash in Florida
Boko Haram-leider uitgeschakeld na tip van Marokko
Marokkaanse motorrijder komt om bij crash in Florida
Anas neergestoken op Palestina-demonstratie in Brussel: "Ik weet wie het was"
Veerboot naar Marokko ramt havenbarrière in Algeciras
Europese Unie wil nieuw pact met Marokko
Vrouw probeert vliegtuigdeur te openen op vlucht naar Marokko
Jacht op Mocro maffia-brein: Europa belooft beloning
Marokkaan verdacht van brand bij citadel Bastia