Zoeken

Attijariwafa Bank neemt 3e Rwandese bank over

20 oktober 2016 - 21:40 - Economie

Geschreven door Laila A.

Attijariwafa Bank blijft zich uitbreiden in Afrika. De Marokkaanse bank heeft eerder deze week de Rwandese Cogebanque overgenomen.

De overname werd door de Rwandese ontwikkelingsraad RDB enkele uren voor de aankomst van Koning Mohammed VI in Rwanda bekendgemaakt.

Cogebanque werd in 1999 opgericht en is de derde grootste bank van Rwanda. Dat schrijft persagentschap APA.

Een tiental dagen geleden had Attijariwafa Bank ook al de overname aangekondigd van Barclays Bank Egypt na maanden onderhandelingen.

Lees meer

Attijariwafa Bank bouwt toren van 27 verdiepingen in Casablanca

Attijariwafa Bank gaat een toren van 27 verdiepingen in Casablanca Finance City bouwen.

Eerste halalbank open in Marokko

Marokko heeft zijn eerste islamitische bank. Umnia Bank is een samenwerking van de CDG, CIH Bank en Qatar International Islamic Bank.

Dit is de beste bank van Marokko

De award van beste bank van Marokko werd voor de 9e keer aan Attijariwafa Bank uitgereikt.

Attijariwafa Bank wil wolkenkrabber bouwen

Attijariwafa Bank wil in Casablanca een wolkenkrabber bouwen. De Marokkaanse bank heeft daarvoor een aanbesteding uitgeschreven.

Attijariwafa Bank wil Barclays in Egypte kopen

Marokkaanse bank Attijariwafa Bank heeft interesse getoond voor de aankoop van Barclays in Egypte. De Britse groep wil namelijk zo snel mogelijk de Afrikaanse markt verlaten.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team