Marokkaanse groep bouwt 5000 woningen in Rwanda
De Marokkaanse vastgoedgroep Palmeraie Developpement heeft een overeenkomst ondertekend voor de bouw van 5000 woningen in Rwanda.
20 oktober 2016 - 21:40 - Economie
Attijariwafa Bank blijft zich uitbreiden in Afrika. De Marokkaanse bank heeft eerder deze week de Rwandese Cogebanque overgenomen.
De overname werd door de Rwandese ontwikkelingsraad RDB enkele uren voor de aankomst van Koning Mohammed VI in Rwanda bekendgemaakt.
Cogebanque werd in 1999 opgericht en is de derde grootste bank van Rwanda. Dat schrijft persagentschap APA.
Een tiental dagen geleden had Attijariwafa Bank ook al de overname aangekondigd van Barclays Bank Egypt na maanden onderhandelingen.
Lees meer
De Marokkaanse vastgoedgroep Palmeraie Developpement heeft een overeenkomst ondertekend voor de bouw van 5000 woningen in Rwanda.
Barclays Bank Egypt heeft sinds vrijdag officieel Attijariwafa bank Egypt. Het nieuw merk werd vrijdag in Caïro gelanceerd.
Bank Al Maghrib heeft zijn vooruitzichten voor de economische groei van Marokko dit jaar naar boven bijgesteld, van 1,2 procent naar 1,4 procent.
Marokkaanse bank Attijariwafa Bank heeft interesse getoond voor de aankoop van Barclays in Egypte. De Britse groep wil namelijk zo snel mogelijk de Afrikaanse markt verlaten.
De dochteronderneming van Barclays Bank in Egypte is aan de Marokkaanse bank Attijariwafa bank verkocht. Het transactiebedrag is niet bekendgemaakt.