18 juli 2025 - 09:40 - Sport
Een Spaanse topclub aast op Hakim Ziyech, die zijn toekomst in Europa ziet. De Marokkaanse international, die onlangs Al-Duhail in Qatar verliet, wordt serieus overwogen door Atlético Madrid als een mogelijke opvolger van de vertrekkende Ángel Correa.
Dit nieuws, gemeld door Africa Foot, volgt op geruchten dat Ziyech diverse aanbiedingen uit de Golfregio heeft afgeslagen, met een duidelijke voorkeur voor een terugkeer naar de Europese competities.
Lees ook: Turkse Besiktas weigert Hakim Ziyech
Ziyech beëindigde zijn contract bij de Qatarese club Al-Duhail in onderling overleg, wat de weg vrijmaakte voor speculaties over zijn volgende stap. Zijn wens om weer een basisplaats te veroveren bij de Atlas Leeuwen en deel te nemen aan de aanstaande Afrika Cup, die in december in Marokko plaatsvindt, speelt een belangrijke rol in zijn overwegingen. Een terugkeer naar een prominente Europese competitie zou deze ambities ten goede komen.
Lees ook: "Hakim Ziyech interesseert ons niet!"
Atlético Madrid, een club met een sterke reputatie in La Liga, ziet in Ziyech een geschikte versterking. De Argentijnse aanvaller Ángel Correa staat op het punt te vertrekken, wat ruimte creëert in de selectie van de Spaanse topclub. De mogelijke komst van Ziyech zou de aanvalslinie van de Madrilenen van nieuwe impulsen voorzien.
Marokko koopt Israëlische drones met bereik van 1000 km
Hakim Ziyech moet kiezen
Nieuwe generatie klopt aan bij Walid Regragui
Restaurant Jamel Debbouze schrapt Israëlische wijnen na boycot
Marokkaanse dirham presteert beter dan euro
Zomerklapper voor Marokko: 1,8 miljoen landgenoten keren terug
Hakim Ziyech moet kiezen
Nieuwe generatie klopt aan bij Walid Regragui
Gulzig Fenerbahçe maakt prijs Sofyan Amrabat bekend
Mohamed Ihattaren: "Als je slaagt, ben je Nederlander. Als je faalt, ben je Marokkaan."
Olympique Marseille strikt lucratieve deal voor Azzedine Ounahi
Marokko Afrikaans kampioen na zinderende finale tegen Madagaskar
Walid Regragui over Ihattaren: "Fijn dat hij beseft hoe groot Marokko is"
Tarik Sektioui haalt uit naar Walid Regragui