22 september 2017 - 20:40 - Sport
Het roken van shisha maakte in de afgelopen jaren een einde aan de voetbalcarrière van meerdere Marokkaanse internationals.
Uit een nieuwe ranglijst van So Foot blijkt dat de Atlas Leeuwen in de top tien staan van voetbalspelers die het meest shisha roken.
De Franse sportwebsite baseerde zijn ranglijst op cijfers van het Centraal Bureau voor de bestrijding van georganiseerde criminaliteit.
Meerdere voorbeelden worden opgenoemd zoals de schorsing van Fahd Moufi en Hugo Boumous. De twee spelers van het Marokkaans elftal onder 23 werden weggestuurd na tijdens een oefenstage in Marrakech shisha te hebben gerookt.
Tientallen andere spelers waaronder Marouane Chamakh, Adil Taarabt, Nadir Lamyaghri, Abdelkrom Kaïssi, Bouchaïb Lembarki en Badr El Kaddouri werden gefilmd of gefotografeerd terwijl ze shisha rookten.
Koning Mohammed VI onthult "Atlantisch Initiatief" voor Afrikaanse landen
Verrassend: Marokko scoort laag op gastvrijheid
Ontdekking in Marokko herschrijft einde dinosauriërs
Marokko’s nieuwe arsenaal: Drones en raketten van Israël en VS
Instagram-sensatie: Sakina Karchaoui verovert Euro 2025
Knapste politieagent van Marokko gaat viraal
Instagram-sensatie: Sakina Karchaoui verovert Euro 2025
Youssef En-Nesyri ontvangt droombod uit Saoedi-Arabië
Azzedine Ounahi weigert grote club
Marokkaanse trots: Achraf Hakimi op koers voor uitzonderlijke prijs
Speelster RS Berkane omgekomen bij verkeersongeval
Sofyan Amrabat gespot in Marrakech
Achraf Hakimi krijgt uniek cadeau van FIFA
Spelers Marokkaans handbalteam verdwijnen tijdens WK in Polen