Zoeken

Spanjaard opgepakt voor aanval op Marokkaans kind

11 september 2017 - 10:00 - Marokko

Geschreven door Laila A.

Een 38-jarige Spanjaard is afgelopen donderdag door de politie in het Spaanse Sagunto bij Valencia gearresteerd na een racistische aanval op een minderjarige van Marokkaanse afkomst.

De jongen werd in augustus door de man aangevallen. Hij liep met een vriend op straat toen de verdachte hem aanviel en mishandelde. De jongen werd onder meer aan het been en de borst geslagen. Dat vernam de krant ABC van politiebronnen.

Volgens dezelfde bron uitte de dader ook racistische beledigingen tegen de jonge Marokkaan.

De politie wist de man te identificeren en te arresteren. Hij werd aangeklaagd voor « slagen en verwondingen ».

Lees meer

Hirak Al Hoceima: politie roept 14-jarige op voor verhoor

Na een kind van 6 jaar heeft de politie in Al Hoceima nu een 14-jarige jongen opgeroepen om hem te ondervragen over zijn banden met de Hirak protestbeweging.

Marokkaans leger op scherp na agressie kolonel in Dakhla

Het Marokkaans leger is extra waakzaam na de gewelddadige aanval op een kolonel en de diefstal van zijn legervoertuig in Dakhla enkele dagen geleden.

Beelden slachting man op straat in Agadir vals volgens politie (foto’s)

Werd een man in Agadir op straat en in het bijzijn van getuigen vermoord? Wel volgens een filmpje dat op dinsdag op social media werd gedeeld maar niet volgens de politie.

Jonge lerares op weg naar school mishandeld in Casablanca (video)

Een lerares van een lagere school in Casablanca werd donderdag door een man op weg naar haar werk aangevallen.

Dader machete aanval Casablanca gearresteerd

De dader van de aanval met een machete die door getuigen in Casablanca werd gefilmd is zondag door de politie gearresteerd.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team